1 190 000 PLN

Nowoczesne domki zarabiające na siebie

Rowy (powiat słupski, gmina Ustka), Różana

Ostatnia aktualizacja:

15 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 190 000 PLN 1 201 PLN / m2
  • Powierzchnia: 991 m2
  • Piętro: parter (budynek parterowy)

Dodatkowe:

  • Rok: 2014
  • Rynek: wtórny

Opis:

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Na sprzedaż obiekt rekreacyjno-sportowy składający się z czterech kanadyjskich całorocznych drewnianych domków, które powstały w 2014 roku. Od początku cieszą się one dużą popularnością wśród turystów przyjeżdżających nad morze. Obiekt znajduje się niedaleko Morza Bałtyckiego, w uroczej miejscowości wakacyjnej Rowy k.Słupska. 

Opis Nieruchomości:
Każdy z domków, przeznaczony dla max. siedmiu osób, wyróżnia się klasycznym stylem i jest kompletnie urządzony. Rozkład pomieszczeń obejmuje dwie oddzielne sypialnie na górze, natomiast na parterze znajduje się pokój dzienny, kuchnia oraz łazienka. Sypialnia wyposażona jest w łóżko małżeńskie, a w strefie dziennej znajduje się rozkładana dwuosobowa sofa oraz w pełni wyposażona kuchnia. Goście szczególnie doceniają taras przed każdym domkiem z widokiem na ogród. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu.

Lokalizacja:
Rowy to niewielka miejscowość rybacka położona na Pomorzu Środkowym. Usytuowana jest pomiędzy Łebą a Ustką, pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Gardno, na lewym brzegu rzeki Łupawy, na skraju Słowińskiego Parku Narodowego. Wieś zamieszkuje obecnie około 400 osób, trudniących się głównie rybołówstwem i turystyką. Obszar ten jest ceniony za przepiękny krajobraz, szerokie piaszczyste plaże, rozległe sosnowe lasy oraz unikatowe na skalę światową ruchome wydmy, co czyni go idealnym miejscem dla osób ceniących spokój i harmonię z naturą. Jest to również doskonałe miejsce dla spacerowiczów i rowerzystów, oferujące rozległą sieć ścieżek rowerowych.

Specyfikacja Techniczna Domków:
Fundament: Płyta betonowa, na której zbudowany jest fundament z bloczków betonowych wypełniony 20 cm styropianem z wylewką betonową.
Ogrzewanie wodne: W płycie fundamentowej umieszczone zostały rury PEX pod ogrzewanie wodne.
Ściany: Typowa kanadyjska zabudowa szkieletowa. Przekrój ściany to zewnętrzna deska obiciowa świerkowa o grubości 28 mm.
Dach: Składa się z membrany dachowej paraprzepuszczalnej Isover, płyty 13mm zielonej, 10/15/20 cm wełny izolacyjnej, folii paraizolacyjnej, obiciówki wewnętrznej świerkowej malowanej oraz płyty kartonowo-gipsowej zielonej lub ognioochronnej.
Okna: Stolarka okienna wykonana jest z PCV.
Drzwi zewnętrzne: Wykonane są z aluminium.

Dodatkowe Informacje & Udogodnienia:
Do dyspozycji gości są również: plac zabaw dla dzieci oraz parking.
•Obiekt funkcjonuje jako działający biznes, przynoszący zyski z krótkoterminowego najmu.
•Istnieje możliwość alternatywnych form przeprowadzenia transakcji zakupu nieruchomości.

Więcej informacji u agenta:
Monika Krauze Tel.: 784... pokaż numer
Email: wyślij wiadomość 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych szczegółów.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Prezentacja nieruchomości odbywa się na podstawie uprzedniego uzgodnienia terminu.
Numer ogłoszenia: 84039-S-IN594960
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Invilla
Monika Krauze
784... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość