1 190 000 PLN

Duże mieszkanie inwestycyjne w sercu Sopotu

Sopot, Dolny, Podjazd

Ostatnia aktualizacja:

14 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 190 000 PLN 16 932 PLN / m2
  • Powierzchnia: 70,28 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1930
  • Rynek: wtórny
  • Piwnica

Opis:

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 70.48 m², zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w centrum Sopotu przy ul. Podjazd.
To wyjątkowa oferta dla osób szukających nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji nad polskim morzem.

Nieruchomość daje możliwość stworzenia 2 lub nawet 3 niezależnych apartamentów, co czyni ją idealną pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy.
PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI


powierzchnia mieszkania: 70,28 m²
dodatkowo prywatny strych: ok. 40 m²
odnowiona kamienica
ogromny potencjał aranżacyjny
widok na morze


Do mieszkania przynależy strych o powierzchni około 40 m², który jest do wyłącznego użytku właściciela mieszkania. Dzięki temu istnieje możliwość:


powiększenia mieszkania do ok. 110 m²
stworzenia dodatkowego apartamentu
wykonania antresoli lub drugiego poziomu
Do adaptacji strychu wystarczy zgoda wspólnoty ( w trakcie przygotowywania dokumentacji)


POTENCJAŁ INWESTYCYJNY

Układ mieszkania pozwala na:
-podział na 2 niezależne apartamenty
-podział na 3 mikroapartamenty inwestycyjne
-stworzenie dużego apartamentu dwupoziomowego

To idealna nieruchomość dla inwestorów planujących:


wynajem krótkoterminowy w Sopocie
wynajem dla studentów
inwestycję kapitałową w nieruchomości premium

LOKALIZACJA

W najbliższej okolicy:


PKP / SKM Sopot
ul. Bohaterów Monte Cassino (Monciak)
restauracje, sklepy i kawiarnie
plaża i molo

Dzięki temu nieruchomość ma bardzo wysoką atrakcyjność wynajmu przez cały rok.





Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Prezentacja nieruchomości odbywa się na podstawie uprzedniego uzgodnienia terminu.
Numer ogłoszenia: 84039-S-IN170981354
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Invilla
Angelika Chojnacka
516... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość