1 200 000 PLN

Stare Miasto, Piwna/Wąski Dunaj, 2 pok.

Warszawa, Śródmieście, Piwna

Ostatnia aktualizacja:

10 sie 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 200 000 PLN 26 816 PLN / m2
  • Powierzchnia: 44,75 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 (3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1953
  • Standard wnętrza: do adaptacji
  • Rynek: wtórny

Opis:

TYLKO U NAS

Są miejsca, których charakteru nie da się porównać z żadną inną częścią Warszawy. Jednym z nich jest ulica Piwna - jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Starego Miasta. To właśnie tutaj, na 1. piętrze kameralnej, 3-piętrowej kamienicy, oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,75 m².

Historia budynku sięga XVII wieku, a jego obecna forma jest efektem powojennej odbudowy przeprowadzonej w 1953 roku w ramach rekonstrukcji warszawskiego Starego Miasta.

Mieszkanie składa się z salonu z dwoma oknami, sypialni, oddzielnej widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Wysokość pomieszczeń przekraczająca 3 metry podkreśla charakter kamienicznej zabudowy i zapewnia poczucie przestrzeni.

Ekspozycja okien:


salon - południowy zachód, od strony ul. Piwnej,
sypialnia i kuchnia - północny wschód. Duże okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie.

Mieszkanie zostało odnowione - przeprowadzono generalny remont łazienki, odświeżono ściany oraz wycyklinowano podłogi. Kuchnia pozostaje do własnej aranżacji, oferując możliwość stworzenia jej od podstaw zgodnie z własnymi oczekiwaniami estetycznymi i funkcjonalnymi.

Kamienica znajduje się u zbiegu ul. Wąski Dunaj i Piwnej i zachowuje kameralny charakter. W budynku mieści się zaledwie 6 lokali mieszkalnych oraz 1 lokal usługowy (restauracja).
Klatka schodowa jest po remoncie.
Jednym z największych atutów nieruchomości jest jej wyjątkowa lokalizacja. Kamienica znajduje się zaledwie 100 metrów od Rynku Starego Miasta oraz w niedalekiej odległości od Zamku Królewskiego, co pozwala w kilka chwil dotrzeć do najważniejszych punktów historycznego centrum. Jednocześnie odcinek ul. Piwnej, przy którym położona jest nieruchomość, nie należy do najbardziej uczęszczanych przez turystów, co zapewnia większy spokój i komfort codziennego życia. Dodatkowo znajdujące się w pobliżu sklepy spożywcze są czynne do godziny 22:00.

To propozycja dla osób poszukujących mieszkania w miejscu o wyjątkowej historii i niepowtarzalnym charakterze, a także dla inwestorów zainteresowanych nieruchomością pod wynajem krótko- lub długoterminowy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Brzozowski (licencja nr: 2424)

--------------------------Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.
Numer ogłoszenia: 83504-S-BRZ_MS_164938
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Brzozowski Nieruchomości
Iwona Brzozowska
605... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość