5 000 000 PLN

Saska Kępa, 187,15 m2, PENTHOUSE, 5 pokoi, 2008 r

Warszawa, Saska Kępa, Meksykańska

Ostatnia aktualizacja:

9 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 5 000 000 PLN 26 717 PLN / m2
  • Powierzchnia: 187,15 m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 9 (9 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2008
  • Standard wnętrza: do wprowadzenia
  • Rynek: wtórny
  • Winda w budynku
  • Balkon

Opis:

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, dwupoziomowy PENTHOUSE o powierzchni 187,15 m2, 5-pokojowy, usytuowany na 9. piętrze w 9-piętrowym budynku z 2008 r., zlokalizowanym na Saskiej Kępie przy ul. Meksykańskiej.



Taras/ogród na dachu o powierzchni ok. 200 m².


ROZKŁAD:
Poziom I jako część dzienna (80,35 m2): przestronny, narożny salon (38,02 m2) o wysokości dwóch poziomów (ok. 6 m), połączony z jadalnią i kuchnią (11,72 m2), pokój (13,69 m2), łazienka (5,09 m2), garderoba (2,63 m2), komunikacja (9,20 m2), schody.

Poziom II (106,80 m2): trzy bardzo duże pokoje (27,40 m2, 20,60 m2, 20,40 m2), w tym największy z oknem na salon, garderoba (4,70 m2), WC / łazienka (4,90 m2), pralnia (3,80 m2), jasny korytarz (25 m2), wyjście prywatny ogród na dachu z widokiem na miasto.

Miejsca postojowe z możliwością zaparkowania trzech pojazdów i duża komórka lokatorska (ok. 6 m2) - dodatkowo płate, w cenie do uzgodnienia.

Ogród został urządzony z dbałością o estetykę i funkcjonalność, a dodatkowym atutem jest automatyczne nawadnianie.

Widok na centrum Warszawy i Stadion Narodowy.
Bardzo dużo naturalnego światła.
Wysoki standard wykończenia.
Meble wykonane na zamówienie.
Kominek w salonie.
Klimatyzacja.
Wyposażenie kuchni klasy premium.
Pełne wyposażenie (zabudowy stałe, meble ruchome, oświetlenie, AGD itp).
Możliwość wprowadzenia się z dnia na dzień.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Brzozowski (licencja nr: 2424)

--------------------------Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.
Numer ogłoszenia: 83504-S-BRZ_MS_164889
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Brzozowski Nieruchomości
Robert Brzozowski
605... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość