599 000 PLN

2 pokoje po generalnym remoncie

Gdynia, Grabówek, Komandorska

Ostatnia aktualizacja:

25 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 599 000 PLN 15 534 PLN / m2
  • Powierzchnia: 38,56 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1970
  • Rynek: wtórny
  • Balkon
  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe

Opis:

NOWA OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38,56m², które przeszło generalny remont ( instalacja elektryczna, wod-kan, wymienione drzwi zewnętrzne na ciche antywłamaniowe). Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym stylu, zgodnie z aktualnymi trendami. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dbałością o detale, co zapewnia komfort codziennego użytkowania.

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, oddzielnej części sypialnianej oraz kuchni. Całość uzupełnia nowoczesna łazienka z WC.
Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w zadbanym bloku z estetyczną klatką schodową. Ogrzewanie miejskie. 
Czynsz latem 320zł, zimą ok 550-600zł. 

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

-wydzielona część sypialniana zapewniająca komfort i prywatność
-garderoba
-balkon
-mieszkanie w pełni wyposażone
-nowa instalacja i wysokiej jakości materiały wykończeniowe,
-gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych
-duża piwnica

LOKALIZACJA :

Mieszkanie położone jest w doskonale skomunikowanej i bardzo wygodnej do życia lokalizacji. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, w tym sklep Kaufland, apteka, przychodnia, a także inne sklepy i usługi niezbędne na co dzień.

W bliskiej odległości znajduje się Uniwersytet Morski, co czyni nieruchomość atrakcyjną również jako inwestycję pod wynajem. W pobliżu dostępne są przystanki ZKM, zapewniające szybki i wygodny dojazd do centrum miasta oraz pozostałych dzielnic.

Okolica jest spokojna, a jednocześnie bardzo funkcjonalna wszystko, co potrzebne do komfortowego życia, znajduje się w zasięgu kilku minut spacerem.

Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako pierwsze mieszkanie, dla singla lub pary, jak również jako inwestycja pod wynajem dzięki atrakcyjnemu standardowi i funkcjonalnemu układowi.

Zapraszam na prezentacje
Michał Łopuszyński
Nr oferty PH552286




Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Numer ogłoszenia: 83393-S-PH552286
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Pepper House
Michał Łopuszyński
585... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość