970 000 PLN

Bliźniak 122 m działka 406 m Pod Ślężą

Sobótka, Polna

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 970 000 PLN 7 948 PLN / m2
  • Powierzchnia: 122,04 m2
  • Pow. działki: 496 m2
  • Pokoje: 4

Dodatkowe:

  • Rok: 2024
  • Typ zabudowy: bliźniacza
  • Liczba pięter: 1
  • Rynek: pierwotny

Opis:

Bez prowizji dla kupującego | Zakup bez podatku PCC

Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:

Na sprzedaż komfortowy, dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 122,04 m², usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 496 m². Nieruchomość zaprojektowana została z myślą o wygodzie rodziny — z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną.

Parter - strefa dzienna
Wiatrołap - 3,3 m²
Łazienka - 3,04 m²
Przestronny pokój dzienny - 21,99 m², idealny do wspólnego spędzania czasu
Kuchnia - 12,04 m²
Pomieszczenie gospodarcze - 4,34 m²
Garaż - 18,83 m²

Układ parteru zapewnia wygodną komunikację oraz możliwość aranżacji nowoczesnej, otwartej przestrzeni dziennej.

Piętro - strefa prywatna
Hol - 5,92 m²
Łazienka - 8,38 m²
Trzy sypialnie o powierzchniach:
- 11,75 m²
- 14,60 m²
- 10,98 m²
Klatka schodowa - 6,10 m²

Piętro zapewnia komfortową przestrzeń dla domowników — idealną zarówno dla rodziny z dziećmi, jak i osób pracujących zdalnie.

Dom wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z materiałów wysokiej klasy. W standardzie : ogrzewanie podłogowe w całym budynku, pompa ciepła Viessmann, trzyszybowe okna PCV, rolety elektryczne, ocieplenie ścian 25 cm, dachówka ceramiczna, instalacje przygotowane pod alarm, monitoring, internet i kominek oraz zbiornik na wodę deszczową 5 m³.

Działka zapewnia prywatność oraz możliwość stworzenia ogrodu, strefy rekreacyjnej lub placu zabaw. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do Sobótki oraz dogodny dojazd do Wrocławia — w pobliżu znajdują się stacje PKP Sobótka i Sobótka Zachodnia, a także szlaki turystyczne prowadzące na Ślężę, co czyni to miejsce idealnym dla osób ceniących aktywny wypoczynek i kontakt z naturą.

Daj się zauroczyć

Poczuj dobrą energię płynącą ze Ślęży

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółów oraz umówienia prezentacji.

Oferty zamieszczone na stronie internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Numer ogłoszenia: 82487-S-499463
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
AP Nieruchomości
Aleksandra Powierska
667... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość