435 000 PLN

Duża działka w okolicy Łochowa

Gwizdały (powiat węgrowski, gmina Łochów)

Ostatnia aktualizacja:

11 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 435 000 PLN 41 PLN / m2
  • Powierzchnia: 10 500 m2

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Prąd
  • Woda

Opis:

Do sprzedaży działka w miejscowości Gwizdały gmina Łochów w powiecie Węgrowskim. Działka składa się z dwóch działek geodezyjnych, wymiary 32 m. szerokości i długości ok. 340 m.
Okolica z nową zabudową, w drodze wodociąg i energia elektryczna. W studium działka częściowo w strefie zabudowy mieszkaniowe 100 m. od drogi asfaltowej reszta jako ziemia rolna.
Miejscowość położona nad rzeką Liwiec, do rzeki Liwiec od działki ok 1 km.. w prostej linii W najbliższym otoczeniu Nadburzański Park Krajobrazowy, Loretto, Kamieńczyk nad Bugiem, do Łochowa 7 km. kilka minut samochodem. Dobry dojazd do Warszawy ok 1 h.
Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Z uwagi jednak na fakt, iż czasami pochodzą one od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Ogrodowa Sp. z nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi:

Numer ogłoszenia: 81950-S-2876_3482_OGS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Biuro Nieruchomości OGRODOWA
Witold Piątek
791... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość