1 547 000 PLN

Działka pod rezydencję w Konstancinie Jeziornej

Konstancin-Jeziorna

Ostatnia aktualizacja:

17 mar 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 547 000 PLN 600 PLN / m2
  • Powierzchnia: 2 580 m2

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Kanalizacja
  • Prąd
  • Woda
  • Gaz

Opis:

Konstancin J - Skolimów. Działka o wymiarach 44x57m wszystkie media tuż przy działce. Droga dojazdowa - ulica asfaltowa.
Na działce dorodny drzewostan.
Działka objęta MPZP - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Można zabudować 15% powierzchni działki. Oprócz budynku mieszkalnego jednorodzinnego dopuszczone jest posadowienie budynku gospodarczego - garażu.
2km od Parku Zdrojowego i tężni, 3km od Starej Papierni, 2,5 km od UM Konstancin Jeziorna.
Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Z uwagi jednak na fakt, iż czasami pochodzą one od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Ogrodowa Sp. z nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi:

Numer ogłoszenia: 81950-S-2383_3482_OGS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Biuro Nieruchomości OGRODOWA
Zbigniew Batorski
501... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość