179 000 PLN

Działka Jeszkowice uzbrojona w prąd, MPZP

Jeszkowice (powiat wrocławski, gmina Czernica), Wojnowicka

Ostatnia aktualizacja:

29 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 179 000 PLN 199 PLN / m2
  • Powierzchnia: 900 m2

Opis:

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m², położona w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka znajduje się przy ul. Wojnowickiej , w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Wrocławia.

Parametry działki:
- Wielkość: 900 m2
- Kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok. 26,5 m x 34,5 m.
- Uchwalony MPZP oznaczenie MN11
- Media: działka uzbrojona w prąd (skrzynka na działce). - Wyznaczona droga dojazdowa z zapewnionym udziałem.

Lokalizacja:
Jeszkowice to malownicza miejscowość w gminie Czernica, idealna dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury. W pobliżu znajdują się liczne tereny rekreacyjne, lasy, trasy rowerowe i szlaki spacerowe, a także kąpieliska, sklepy oraz usługi.

Atuty lokalizacji:
- 15 min do Wrocławia szybki dojazd samochodem.
- 6 min do Czernicy, gdzie znajdują się stacja PKP (połączenia do Wrocławia i Jelcza-Laskowic),
- szkoła, przedszkole, przedszkole, żłobek - znajduję się w Czernicy 6 min samochodem 

Działka idealnie nadaje się dla:
- rodzin szukających spokojnej i zielonej okolicy na budowę wymarzonego domu,
- inwestorów chcących zainwestować w atrakcyjnie położony grunt. 

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Eliza Kasprzyk
Tel. 576... pokaż numer

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest DOMiTY Sp. z Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć, wizualizacji, treści ogłoszenia, tytułów i wszelkiej zawartości bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Numer ogłoszenia: 81340-S-246003077
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
DOMiTY
Eliza Kasprzyk
576... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość