42,3 m² | 2 pokoje | parter | loggia | piwnica | Legionowo, ul. Husarska
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Legionowie – ul. Husarska
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,3 m², położone na parterze budynku przy ul. Husarskiej w Legionowie. Nieruchomość jest funkcjonalna i stanowi dobrą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania do zamieszkania, jak i dla inwestora zainteresowanego wynajmem.
Mieszkanie składa się z:dwóch ustawnych pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki,osobnego WC, atutem jest loggia, która zapewnia prywatną przestrzeń do odpoczynku, oraz przynależna piwnica, oferująca dodatkowe miejsce do przechowywania.
Lokalizacja
Jednym z największych atutów nieruchomości jest lokalizacja. W najbliższym otoczeniu znajduje się wszystko, co potrzebne do codziennego życia. W pobliżu dostępne są Centrum Maxim, sklepy, restauracje, targowisko oraz komunikacja miejska.
Dzięki dogodnemu położeniu można wygodnie korzystać z infrastruktury handlowej, usługowej i gastronomicznej bez konieczności korzystania z samochodu.
Mieszkanie z dużym potencjałem i bardzo dobrą lokalizacją.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Numer ogłoszenia: 80701-S-30_16175_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny