800 000 PLN

Jasne 2 pokoje z balkonem Wola Blisko centrum

Warszawa, Wola, Goleszowska

Ostatnia aktualizacja:

3 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 800 000 PLN 21 053 PLN / m2
  • Powierzchnia: 38 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 (6 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2020
  • Rynek: wtórny
  • Balkon
  • Garaż
  • Miejsce parkingowe

Opis:

2 pokoje 38 m² | Wola | Balkon 5 m² | Gotowe do zamieszkania

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Goleszowskiej 1 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z windą, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dojazdem do centrum Warszawy.
Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów. Duże okno w salonie oraz bezpośrednie wyjście na balkon o powierzchni około 5 m² zapewniają dobre doświetlenie i naturalne połączenie części dziennej z dodatkową przestrzenią do wypoczynku.

Najważniejsze informacje:



powierzchnia: 38 m²,
lokalizacja: Wola, ul. Goleszowska 1,
balkon: około 5 m²,
budynek: nowoczesne budownictwo,
winda: tak,
stan: gotowe do zamieszkania,
forma własności: pełna własność z księgą wieczystą.


Układ mieszkania:


przedpokój,
salon,
otwarta kuchnia z aneksem kuchennym,
sypialnia,
łazienka,
balkon.


Przemyślany układ mieszkania pozwala wygodnie wykorzystać każdy metr powierzchni. Strefa dzienna z aneksem kuchennym tworzy komfortową przestrzeń do codziennego życia, a oddzielna sypialnia zapewnia prywatność i wygodę.

Najważniejsze atuty mieszkania:



funkcjonalny metraż 38 m²,
balkon o powierzchni około 5 m²,
duże okno w salonie z wyjściem na balkon,
mieszkanie w pełni wyposażone,
gotowe do wprowadzenia,
pełna własność z księgą wieczystą,
nowoczesny budynek z windą.


Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się na Woli, w dobrze skomunikowanej i rozwijającej się części Warszawy. To lokalizacja ceniona przez osoby, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie mieć dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.
W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, restauracje, lokale usługowe oraz punkty codziennej obsługi. W pobliżu dostępna jest komunikacja miejska, w tym tramwaje, autobusy oraz metro, co zapewnia szybki dojazd do Śródmieścia i biznesowej części miasta.
Atuty lokalizacji:


szybki dojazd do centrum Warszawy,
bliskość komunikacji miejskiej,
dostęp do tramwajów, autobusów i metra,
sklepy, restauracje i punkty usługowe w okolicy,
bliskość terenów zielonych,
atrakcyjna lokalizacja pod wynajem.


Potencjał inwestycyjny
Mieszkanie łączy dobrą lokalizację, funkcjonalny układ oraz gotowość do zamieszkania, dzięki czemu sprawdzi się zarówno jako nieruchomość dla siebie, jak i jako inwestycja pod wynajem. Wola od lat należy do najbardziej poszukiwanych dzielnic Warszawy, szczególnie wśród osób pracujących w centrum i strefie biznesowej.
Balkon, dobre doświetlenie, nowoczesne budownictwo oraz pełna infrastruktura w okolicy podnoszą komfort codziennego użytkowania. To propozycja dla osób szukających mieszkania gotowego do wprowadzenia oraz dla inwestorów, którzy cenią lokalizacje o wysokim popycie najmu.

W Estate Place kompleksowo wspieramy w zakupie nieruchomości, dbając o bezpieczeństwo, komfort i sprawny przebieg transakcji.
Zapraszam do kontaktu oraz umówienia się na prezentację nieruchomości.

OPIEKUN OFERTY
Piotr Kawecki
Doradca ds. Nieruchomości
Estate Place
tel. 793... pokaż numer.

Numer ogłoszenia: 80403-S-790617
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
"ESTATE PLACE"
Piotr Kawecki
793... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość