674 535 PLN

Parkitka - działka

Częstochowa, Parkitka, Mazowiecka

Ostatnia aktualizacja:

9 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 674 535 PLN 699 PLN / m2
  • Powierzchnia: 965 m2
  • Szerokość działki: 21 m
  • Długość działki: 46 m

Opis:

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Częstochowy - Parkitce, przy ul. Mazowieckiej. To idealna propozycja dla osób planujących budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Parametry nieruchomości:


powierzchnia: 965 m²
wymiary: szerokość ok. 21 m, długość ok. 46 m
kształt: prostokątny, ustawny

Media:


woda, prąd, gaz, kanalizacja - dostępne w drodze

Atuty działki:


prestiżowa i rozwijająca się dzielnica Parkitka
sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej
cicha i spokojna okolica, idealna do zamieszkania
w pobliżu Aleja Brzozowa - doskonałe miejsce na spacery i rekreację
dogodny dojazd do centrum miasta

Informacje planistyczne:

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Sprzedający wystąpił o wydanie warunków zabudowy.

To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących przestrzeni pod budowę wymarzonego domu w zielonej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części miasta.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!

Marta Kulisiewicz
Biuro Nieruchomości Sverum
Numer ogłoszenia: 78922-S-CZE_353651
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Sverum
Marta Kulisiewicz
517... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość