507 000 PLN

Nowy aparament w Bytomiu

Bytom

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 507 000 PLN 7 421 PLN / m2
  • Powierzchnia: 68,32 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 8 (10 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2026
  • Rynek: pierwotny

Opis:

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż mieszkanie na nowo powstającym osiedlu w Bytomiu - w dzielnicy Stroszek.

Osiedle będzie składało się z czterech nowoczesnych budynków, w których dostępne będą mieszkania o powierzchni od 28,62 m² do 178,40 m² (1-5 pokoi).

Mieszkanie na 8 piętrze o powierzchni 68,32 m² składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju.
Dodatkowym atutem jest loggia o powierzchni 31,77 m² (dodatkowo płatna 1000 zł/m²).

Prezentowane wizualizacje mają charakter poglądowy i służą wyłącznie jako przykładowe przedstawienie koncepcji.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Mieszkanie w stanie deweloperskim:
Podłogi - wylewki betonowe;
Ściany - tynk;
Okna - PCV

Budynek: nowy blok z windą
Zabezpieczenia: domofon
Ogrzewanie: CO miejskie
Dostępne media: prąd, woda

Możliwość dokupienia miejsca parkingowego naziemnego 

LOKALIZACJA:
W niedalekiej odległości znajdują się przedszkola, szkoły, obiekty sportowe, biblioteka, przychodnie lekarskie, place zabaw, park oraz liczne restauracje, sklepy, markety.

Udzielamy bezpłatnej pomocy w kredytowaniu nieruchomości.

Zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji.
Aleksandra Gawęda
Numer ogłoszenia: 78922-S-CZE_269430
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Sverum
Aleksandra Gawęda
517... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość