229 000 PLN

Piaskowa Góra/2pok./do wprowadzenia/balkon

Wałbrzych, Piaskowa Góra

Ostatnia aktualizacja:

19 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 229 000 PLN 5 827 PLN / m2
  • Powierzchnia: 39,30 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Standard wnętrza: do zamieszkania
  • Rynek: wtórny
  • Balkon

Opis:

NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W BLOKU Z WIELKIEJ PŁYTY PO TERMOMODERNIZACJI, W DZIELNICY PIASKOWA GÓRA.

Opis lokalu:

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 41,58m2 i użytkowej 39,3m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku, w skład którego wchodzą:

~ kuchnia otwarta na salon 4,5m2
~ salon 16,40 m2
~ sypialnia 14 m2
~ łazienka z WC 3m2
~ przedpokój 2 m2
~ balkon 2,5m2
~ piwnica 2,28m2

Mieszkanie do wprowadzenia lub odświeżenia. Okna PCV. Na podłogach panele i terakota, na ścianach gładzie i glazura.
W sypialni szafa w zabudowie. Piony wodno-kanalizacyjne po wymianie. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Nieruchomość bardzo dobrze nasłoneczniona, wszystkie okna od południa.
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska. Pełna własność z KW.
W mieszkaniu pozostaje pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach. Do mieszkania przynależy piwnica.

Czynsz wynosi 456 zł(koszty zarządu, fundusz remontowy, ogrzewanie). Telefon kontaktowy aktywny do godziny ę śmiało dzwonić wieczorem.
Cena 229 000zł do negocjacji. Dostępne od zaraz.

Blok 4 piętrowy po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie. Miejsca parkingowe pod budynkiem.

Okolica:

W pobliżu, przystanki autobusowe, szkoła oraz sklepy, tereny rekreacyjne, park.

Komunikacja:

Okolica bardzo dobrze skomunikowana z każdą częścią miasta.

***********************************************************************************************
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością ? Nie zwlekaj zadzwoń! Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy za darmo pomogą Państwu w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej ma rynku!

Gwarantujemy szczegółowe sprawdzenie faktycznego stanu prawnego zakupywanej nieruchomości !

Bezpośredni kontakt do agenta prowadzącego ofertę pod numerem telefonu : 500... pokaż numer


ul. Broniewskiego 1B lok. 34, 58-309 Wałbrzych

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za bezpieczeństwo wykonania umowy pośrednictwa : 18286.

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Numer ogłoszenia: 77282-S-57
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
DBHOME
Łukasz Ciszewski
500... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość