513 600 PLN

42,8m Mieszkanie załęże energoszczędne

Rzeszów, Załęże

Ostatnia aktualizacja:

11 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 513 600 PLN 12 000 PLN / m2
  • Powierzchnia: 42,80 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 1

Dodatkowe:

  • Rok: 2025
  • Standard wnętrza: wykończony
  • Rynek: wtórny
  • Balkon

Opis:

Nowoczesne mieszkanie wykończone z aneksem kuchennym, zlokalizowane przy ul. Rubinowej na Załężu w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego

W pobliżu nieruchomości znajduje się trasa S19, autostrada A4, lotnisko Jasionka

Układ mieszkania obejmuje:



przestronny salon z aneksem kuchennym,


sypialnię,


łazienkę,


duży przedpokój

W mieszkaniu wykonano:



indywidualną instalację elektryczną i wodną z osobnym opomiarowaniem,


wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperację),

niezależną instalację fotowoltaiczną przypisaną do lokalu,
instalacje rekuperacji Ogrzewanie zapewniają grzejniki panelowe na podczerwień, które wyróżniają się wysoką efektywnością energetyczną i niskimi kosztami eksploatacji.

Dodatkowe cechy nieruchomości:


miejsce postojowe w cenie, dokupienie drugiego 20 tys

energooszczędne okna PCV, 3-szybowe,

szklane balustrady,
balkon z wyjściem od sypialni Do mieszkania przynależy miejsce postojowe. Lokal posiada odrębną księgę wieczystą, co umożliwia sprawny i bezpieczny zakup.

To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego mieszkania, jak i dla inwestorów ceniących nowoczesne rozwiązania, energooszczędność oraz lokalizację z szybkim dojazdem do centrum i Jasionki

W naszej ofercie znajduje się drugie mieszkanie 34,4m wykończone oraz dwa mieszkania w stanie deweloperskim w tym samym budynku, zapytaj o szczegóły!

Nie czekaj - ta oferta może być Twoją szansą na zamieszkanie w tym wyjątkowym miejscu.
Zapraszamy do kontaktu!
Agent prowadzący: Dawid Więcek

--------------------------

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.


Numer ogłoszenia: 75921-S-2M2_MS_277
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
2M2 nieruchomości
Dawid Więcek
694... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość