1 150 000 PLN

Ochodza gm. Skawina - działka budowlana 5200 m2

Ochodza (powiat krakowski, gmina Skawina)

Ostatnia aktualizacja:

1 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 150 000 PLN 223 PLN / m2
  • Powierzchnia: 5 146 m2
  • Szerokość działki: 40 m

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana

Opis:

OFERTA DLA INWESTORA !

Płaska działka budowlana o pow. 5146 m2 położona w miejscowości Ochodza gm. Skawina, ok. 8 km od centrum łt działki to prostokąt o szerokości ok.40m. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną.
Media: woda, prąd, gaz w drodze.
W sąsiedztwie dominują domy jednorodzinne, luźna zabudowa i otwarta przestrzeń.
W MPZP gminy Skawina działka jest ujęta w terenach o symbolu "J11MN" - są to tereny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną , wolnostojącą i bliźniaczą.
Wskaźnik powierzchni zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej nie moze przekroczyć 55 %, wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej nie może być niższy niż 25 %.
Zapraszamy do kontaktu!
Osoba do kontaktu w sprawie oferty: Agata - +48... pokaż numer, +48... pokaż numer.
Więcej podobnych ofert w tym rejonie na naszej stronie

NOTA PRAWNA: Treść niniejszego ogłoszenia sporządzana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Numer ogłoszenia: 73798-S-c2243
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Biuro nieruchomości
+48... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość