LAS BUKOWY- 45 AR, CZERMNA( POWIAT TARNOWSKI)!
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa stanowiąca użytek leśny, położona w miejscowości Czermna, w powiecie tarnowskim, województwie małopolskim. Nieruchomość oznaczona jest w ewidencji gruntów i budynków identyfikatorem działki 121616_2.720... pokaż numer.
CHARAKTERYSTYKA DZIAŁKI
Powierzchnia działki wynosi 0,45 ha (45 arów). Działka posiada regularny, prostokątny kształt, co zapewnia czytelne granice oraz sprzyja efektywnemu zagospodarowaniu i prowadzeniu prac związanych z gospodarką leśną. Teren ma charakter niezabudowany i użytkowany jest zgodnie z przeznaczeniem leśnym.
DRZEWOSTAN
Nieruchomość porośnięta jest lasem bukowym w wieku szacunkowym 5060 lat. Drzewostan charakteryzuje się dobrą jakością, jednorodną strukturą gatunkową oraz odpowiednim zwarciem, co świadczy o prawidłowym rozwoju i potencjale użytkowym lasu. Wiek drzewostanu umożliwia dalsze prowadzenie gospodarki leśnej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz planami urządzenia lasu.
PRZEZNACZENIE I POTENCJAŁ INWESTYCYJNY
Grunty sklasyfikowane są jako użytki leśne, co potwierdzają dane zawarte w ewidencji gruntów. Nieruchomość może stanowić atrakcyjną lokatę kapitału, jak również przedmiot nabycia dla osób lub podmiotów zainteresowanych prowadzeniem zrównoważonej gospodarki leśnej, rekreacyjnym użytkowaniem terenu lub długoterminową inwestycją w grunty leśne.
Zapraszamy do kontaktu!
Usługi naszego biura realizujemy na podstawie umowy pośrednictwa, która gwarantuje pełne wsparcie oraz bezpieczeństwo każdej transakcji. Za wykonywane czynności pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji.
Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane informacje były aktualne i rzetelne, jednak pochodzą one od właścicieli nieruchomości, dlatego Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek nie ponosi odpowiedzialności za ich pełną zgodność ze stanem faktycznym.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Numer ogłoszenia: 71578-S-644
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny