44 900 PLN

SAD W SIEKLÓWCE, GM. KOŁACZYCE, 51AR

Sieklówka (powiat jasielski, gmina Kołaczyce)

Ostatnia aktualizacja:

11 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 44 900 PLN 9 PLN / m2
  • Powierzchnia: 5 100 m2
  • Szerokość działki: 53 m
  • Długość działki: 90 m

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: rolna
  • Prąd
  • Gaz

Opis:

Wyjątkowa oferta działka sadownicza w Sieklówce, powiat jasielski, woj. podkarpackie
Odkryj niezwykły potencjał tej działki o powierzchni około 51 arów, usytuowanej w malowniczej miejscowości Sieklówka. Położona na terenach rolniczych, działka charakteryzuje się optymalnym kształtem zbliżonym do prostokąta, co ułatwia zagospodarowanie przestrzeni pod sadownictwo, uprawy ekologiczne czy inwestycje rekreacyjne.

Atuty nieruchomości:
Powierzchnia: ok. 51 arów idealna zarówno dla profesjonalnych sadowników, jak i dla osób planujących własny ogród pełen zdrowych, regionalnych owoców.
Kształt działki: zbliżony do prostokąta, o wymiarach: szerokość ok. 53 m i długość ok. 90 m zapewniający maksymalne wykorzystanie przestrzeni.
Dojazd: wygodny dostęp drogą polną, co gwarantuje ciszę, spokój oraz prywatność.
Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: teren oznaczony symbolem R tereny rolnicze, co potwierdza idealne warunki do prowadzenia działalności sadowniczej oraz rolnictwa ekologicznego.

Dlaczego warto?
Ta działka to nie tylko przestrzeń to inwestycja w przyszłość! Zlokalizowana w spokojnej, malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, stanowi doskonałą bazę dla realizacji marzeń o własnym sadu czy gospodarstwie. Bliskość Jasła i innych lokalnych ośrodków zapewnia łatwy dostęp do pełnej infrastruktury, a jednocześnie umożliwia cieszenie się urokami życia na łonie natury.

Doskonała lokalizacja:
Spokojne otoczenie: idealne miejsce dla rodzin, miłośników natury i inwestorów szukających wyciszenia.
Bliskość kluczowych punktów usługowych: zapewniających wygodę codziennego życia, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i kontaktu z naturą.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, by zainwestować w nieruchomość, która łączy potencjał produkcyjny z walorami rekreacyjnymi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację i osobiście przekonać się o wyjątkowości tej oferty!

Zapraszamy do kontaktu!Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Numer ogłoszenia: 71578-S-401
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Nieruchomości - Daniel Ulaszek
Ulaszek Nieruchomości
720... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość