560 000 PLN

75M2 - 3 POKOJE - PARTER - MIEJSCE PARKINGOWE

Świdnica, Ułańska

Ostatnia aktualizacja:

7 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 560 000 PLN 7 467 PLN / m2
  • Powierzchnia: 75 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: parter (3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1900
  • Standard wnętrza: bardzo dobry
  • Rynek: wtórny
  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe

Opis:

Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, położone na parterze w spokojnej i zielonej okolicy w Świdnicy.

Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy szczegół, co zapewnia komfort i wygodę na co dzień.

Na powierzchnię 75m2 składa się:
- Salon z aneksem kuchennym
- Dwa oddzielne pokoje
- Przedpokój (z dużą szafą wnękową zapewniającą mnóstwo miejsca do przechowywania )
- Łazienka ( z wbudowanym radiem, piecem z zamkniętą komorą spalania, wanną z hydromasażem oraz prysznicem )

Dodatkowo mieszkanie posiada własne miejsce parkingowe przed budynkiem oraz piwnicę o powierzchni 18 m z oddzielnym licznikiem prądu, idealna na przechowywanie rowerów, narzędzi lub innych rzeczy.

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji dla osób ceniących ciszę, spokój oraz kontakt z naturą a jednocześnie znajduje się w pobliżu wszystkich udogodnień takich jak sklepy, market, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, oraz wiele innych ułatwiających codzienne życie.

Gotowe do zamieszkania, nie wymaga nakładów finansowych.

Nowy piec gazowy. Instalacja elektryczna w miedzi.

Jest to idealna propozycja dla rodziny z dziećmi lub pary.

Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie

Serdecznie zapraszamy do oglądania i zakupu tego wyjątkowego mieszkania. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości ) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Naszym klientom oferujemy:
Opiekę prawną
10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin
10% - 15% rabatu na zakupy w Domino
15% rabatu w BelPol
Rabaty do OBI
Świadectwo energetyczne w 48h

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Zapraszam na bezpłatną prezentację. CRYSTAL HOME NIERUCHOMOŚCI Świdnica, ul. Licznikowa 5 lok. 8
Karolina Popiel, numer licencji 23766
tel. 731... pokaż numer

DODATKOWE INFORMACJE:
Typ własności: spółdzielcze własnościowe
Materiał budowlany: cegła
Standard: bardzo dobry
Typ podłogi: panele
Typ ścian: gładź gipsowa
Rodzaj okien: drewniane nowe
Liczba sypialni: 2
Liczba pokoi: 3
Piętro: 0
Liczba pięter: 3
Rok budowy: 1900
Ogrzewanie: gazowe
Piwnica: tak
Typ balkonu: brak
Typ kuchni: otwarta
Typ łazienki: pokój kąpielowy
Typ budynku: kamienica
Głośność: ciche
Klatka schodowa: czysta
Typ parkingu: parking niestrzeżony
Stan lokalu: bardzo dobry
Domofon: tak
Winda: nie
Ostatnie piętro: nie
Dwupoziomowe: nie
Piecyk gazowy: tak
Gaz w budynku: tak

LINK DO OFERTY:


Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Numer ogłoszenia: 71375-S-1321
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Crystal Home
Karolina Popiel
731... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość