252 000 PLN

Malownicza okolica-rzeka Ner-warunki zabudowy

Bałdrzychów (powiat poddębicki, gmina Poddębice)

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 252 000 PLN 45 PLN / m2
  • Powierzchnia: 5 600 m2
  • Szerokość działki: 28 m

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Prąd
  • Woda
  • Gaz

Opis:

Lokalizacja: Bałdrzychów ębice. Jest to nieduża wieś w powiecie poddębickim, oddalona około 4,5 km od centrum Poddębic i 43km od centrum Łodzi. W promieniu 20km znajduje się wjazd na autostradę A2 - węzeł Wartkowice.

Działka o nr ewid.145, obręb 4.

Powierzchnia 5600m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Wymiary działki:
-szerokość 28m
-głębokość 200m

Ogrodzenie: częściowe siatką, z dwóch stron od sąsiadów.

Dojazd: droga asfaltowa, ostatnie 150m droga utwardzona (gminna).

Media: woda i prąd w ulicy przy działce. Gaz i kanalizacja 200m od działki.

W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne.

We wsi jest : sklep spożywczy, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy, kościół, wiejskie centrum kultury.

Niewątpliwą zaletą jest malownicze sąsiedztwo przez którą płyną trzy rzeki: Ner, Bełdówka, Pisia.
Okolica znana z takich atrakcji jak Zoo Safari w Borysewie (2,5km), Termy Poddębice (5km), Pijalnia wód termalnych (5km), elektrownia wodna na rzece Ner.

Nie co dalej znajdują się: Termy Uniejów (15km), Zbiornik Jeziorsko (20km) oraz Muzeum Marii Konopnickiej w Bronowie.

Z uwagi na charakter wykonywanej pracy, przed przyjazdem do Biura prosimy o kontakt telefoniczny.

Więcej ofert na naszej stronie internetowej.

Uwaga! Dane w ofercie mogą odbiegać od stanu faktycznego, mają jedynie charakter informacyjny, oparte są na informacjach uzyskanych od klientów zgłaszających. Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paweł Ksyta (licencja nr: 6794)


Numer ogłoszenia: 70827-S-PFT_GS_4095
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Profit Nieruchomości
Andżela Kowalska - Konwaluk
668... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość