33 956 PLN

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia, 467 m2, Warszawa

Warszawa, Wola

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 33 956 PLN 72,71 PLN / m2
  • Powierzchnia: 467 m2

Dodatkowe:

  • Rok: 2014

Opis:

Rejon ul. Okopowej/ Ronda Radosława.

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 467 mkw. (brutto 504 mkw.) na drugim piętrze w budynku biurowym klasy B+.
Dodatkowo magazynek 17 mkw. w garażu.

Budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne, antresolę stanowiącą piątą kondygnację, oraz garaż podziemny na poziomie -1.

Standard powierzchni biurowej:
przeszklone fasady z otwieranymi oknami, system klimatyzacji z możliwością kontroli temperatury, systemy bezpieczeństwa, kontrolę dostępu i telewizję przemysłową, system zarządzania budynkiem BMS kontrolujący zużycie energii, temperaturę, dostęp do budynku i zabezpieczenia przeciwpożarowe, sufity podwieszane, podniesioną podłogę z systemem puszek podłogowych, wykładzinę podłogową, wysokość netto 2,7 m, okablowanie strukturalne.

Czynsz najmu 17 Euro/mkw. plus koszty eksploatacji 27,95 zł/mkw.
Parking w garażu w cenie 130 Euro/miejsce.
Koszt najmu magazynku 11 Euro/mkw.

Numer ogłoszenia: 69114-W-BW_14468
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Gwiazda Nieruchomości
Marek Gwiazda
603... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość