160 018 PLN

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia, 1857 m2, Warszawa

Warszawa, Śródmieście

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 160 018 PLN 86,17 PLN / m2
  • Powierzchnia: 1 857 m2

Dodatkowe:

Opis:

Metro Daszyńskiego,

do wynajęcia powierzch nia biurowa 878 mkw. netto, 1046 mkw. brutto na piętrze trzecim w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2016 roku.
Na tym samym piętrze do wynajęcia również biuro 978 mkw. netto, 1118 mkw. brutto.
Powierzchnia typowego piętra to ok. 2850 mkw.

Elastyczny podział powierzchni pozwala efektywnie zaplanować biura zarówno przy podziale gabinetowym jak i open space. Znaczne przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie powierzchni światłem naturalnym.

Budynek posiada certyfikat ekologiczny BREEAM VERY GOOD.

W standardzie BMS, czujniki dymu, kontrola dostępu, klimatyzacja, łącze światłowodowe, okablowanie komputerowe, podnoszone podłogi, ścianki g/k.

Lokalizacja budynku pozwala na swobodne połączenie wszystkimi środkami komunikacji miejskiej.

Współczynnik powierzchni wspólnej budynkowy to 5,5%.

Najem powierzchni biurowej 20 - 21 Euro/mkw. plus koszty eksploatacyjne 30 zł/mkw. Dodatkowo płatna energia elektryczna na powierzchni najemcy.

Miejsca parkingowe dostępne ne w garażu podziemnym.






Numer ogłoszenia: 69114-W-BW_14173
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Gwiazda Nieruchomości
Grzegorz Grabalski
790... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość