499 000 PLN

Dom na sprzedaż Kobyle

Kobyle (powiat strzyżowski, gmina Frysztak)

Ostatnia aktualizacja:

22 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 499 000 PLN 2 935 PLN / m2
  • Powierzchnia: 170 m2
  • Pow. działki: 7 500 m2
  • Pokoje: 3

Dodatkowe:

  • Rok: 1970
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Liczba pięter: 2
  • Rynek: wtórny

Opis:

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny położony w miejscowości Kobyle, w gminie Frysztak, powiat strzyżowski.

Nieruchomość usytuowana jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 75 arów, co zapewnia przyszłym właścicielom komfort, prywatność oraz szerokie możliwości zagospodarowania terenu. Bezpośredni dojazd z drogi powiatowej gwarantuje wygodny dostęp do nieruchomości przez cały rok.

Na jednej z działek znajduje się dom o powierzchni około 170 m² oraz drewniany budynek gospodarczy z możliwością adaptacji na garaż lub warsztat.

Dom został wybudowany w latach 70., jest ocieplony styropianem o grubości 10 cm, a około 2015 roku wykonano nowy dach z blachy oraz odnowiono elewację. Budynek wymaga remontu, jednak jego funkcjonalny układ pomieszczeń oraz osobne wejście na piętro dają wiele możliwości aranżacyjnych. To doskonała propozycja zarówno dla dwóch rodzin, które chcą mieszkać niezależnie pod jednym dachem, jak i dla jednej większej rodziny, poszukującej przestronnego domu z możliwością wydzielenia odrębnych stref mieszkalnych.

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI

Parter:


kuchnia,
pokój,
łazienka,
spiżarka,
kotłownia. Piętro:


kuchnia,
2 pokoje,
łazienka,
spiżarnia,
osobne wyjście na zewnątrz. Poddasze:


wysoki strych o powierzchni około 50-60 m² z możliwością adaptacji na cele mieszkalne. Dom nie jest podpiwniczony. Nieruchomość pozostaje niezamieszkała od około 7 lat.

DODATKOWA ZABUDOWA


drewniany budynek gospodarczy z możliwością adaptacji na garaż, warsztat,dodatkową przestrzeń gospodarczą lub budynek mieszkalny NAJWAŻNIEJSZE ATUTY


dwie działki o łącznej powierzchni 75 arów,
bezpośredni dojazd z drogi powiatowej,
dom o powierzchni około 170 m²,
funkcjonalny układ umożliwiający zamieszkanie dwóch rodzin,
osobne wejście na piętro,
wysoki strych z możliwością adaptacji,
dach wymieniony około 2015 roku,
odnowiona elewacja,
ocieplenie styropianem 10 cm,
spokojna, zielona okolica,
duży potencjał aranżacyjny.
Ogrzewanie centralne z pieca na węgiel oraz z dwufunkcyjnego pieca gazowego MEDIA


gaz,
energia elektryczna,
woda ze studni (z możliwością podłączenia do sieci wodociągowej),
szambo,
centralne ogrzewanie z pieca na węgiel. LOKALIZACJA

Nieruchomość położona jest w miejscowości Kobyle, w gminie Frysztak. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, z dogodnym dojazdem do pobliskich miejscowości. Duża powierzchnia działek daje przyszłym właścicielom wiele możliwości zagospodarowania terenu - od stworzenia pięknego ogrodu, przez rekreację, po prowadzenie niewielkiego gospodarstwa czy realizację własnych pasji.

CENA 499 000 zł

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Agent odpowiedzialny:

Paula Waszak
Tel.: 534... pokaż numer
e-mail: wyślij wiadomość

Usługi naszego biura świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programach 0% oraz „ofert bez prowizji”). Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich, część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, w związku z czym Dream House Brokers nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.






Numer ogłoszenia: 68902-S-DHB_DS_6379
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Dream House Brokers
Paula Waszak
534... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość