4-pokojowe mieszkanie w segmencie szeregowym, z niedużym ogrodem w zabudowie szeregowej, w Poznaniu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, przy ul. Grzybowej 20 w Poznaniu.
Budynek nr 20 zbudowany został ok. 1975 wraz z budynkiem obok o nr 18 został podzielony na potrzeby rodzinne na 3 części. Dlatego dwie działki podzielone są na 3 części, rozdzielone płotem. W sposób jak jest to zanaczone na załączonej do oferty mapce. W ofercie sprzedaży jest wydorębniony lokal mieszkalny z udziałem w gruncie.
Budynek ma 3-kondygnacje - piwnicę, parter i piętro. Budynek jest z cegly. Istniejąca w latach 70. weranda zosatała rozbudowana i zadaszona, dzięku czemu powstała jadalnia (wysokość 2,35 m).
Lokal składa się z 4 pokoi , kuchni, 2 łazienek oraz podzielonej na dwie niezależne części piwnicy. Część piwnicy, w której wcześniej był garaż jest, była urządzona, na własne potrzeby, aktualnie nieużywana w tym celu "kawalerka" z łazienką /wysokość poniżej 2.2 m/.
Działka w kształcie wydłużonego prostokąta z wyciętym tyłem działki (front ok. 7,14 m , głębokość działki ok 40,3 m, od tyłu działki szerokość to ok 4,8 m 2 ) o powierzchni ok 219 m 2 .
Plac od frontu budynku ma około 42 m 2 .
Część ogrodowa z tyłu domu ma ok. 86 m 2 .
Lokal ma powierzchnię całkowitą około 91 m 2 , gdzie jego powierzchnia , pomieszczeniami przynależnymi to ok. 135 m 2 .
PARTER (2 pokoje)
* jadalnia 1 2 ,7 m 2 , z wyjściem na "taras" 7,6 m 2 , wystawa zachodnia /ogród;
* kuchnia 10,4 m 2 ;
* łazienka 3,8 m 2 ;
* schody + korytarz 6,7 m 2 ;
* duży pokój 20,10 m 2 , wystawa wschodnia / ulica;
* wiatrołap/przedsionek 2 m 2 , wystawa wschodnia / ulica;
Wysokość pomieszczeń 2,59 m .
PIĘTRO (2 pokoje)
* duży pokój 20,1 m 2 ; wystawa wschodnia / ulica;
* pokój 9 m2, z wyjściem na balkon, wystawa wschodnia /ulica;
* schody i korytarz 14,7 m 2 ;
* wc 1,15 m 2 ;
Wysokość pomieszczeń 2,79 m .
PIWNICA /rozdzielona na dwie części, można ponownie połączyć/
1) Część piwnicy z wejściem od frontu:
* pomieszczenie 18,8 m 2 ;
* wc/prysznic 2,7 m 2 ;
Wysokość pomieszczeń 1,95 m.
2) Część piwnicy z wejściem od wewnątrz budynku, z parteru:
* pomieszczenie 13,8 m 2 ; z piecem gazowym
* korytarzyk 1, 2 m 2 ;
Wysokość pomieszczeń 1,94 m.
Lokal do kapitalnego remontu.
Technologia:
Budynek zbudowany z cegły. Okna PCV z ok 2010 r. Papa na dachu wymieniona ok 2010 r.
Ogrzewanie: gazowe, piec gazowy.
Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, oświetlona ulica.
Lokalizacja: budynek zlokalizowany na osiedlu o niskiej zabudowie.
Sprzedający nie posiada dokumentacji budynku.
Więcej zdjęć z możliwością powiększenia na cały ekran komputera możesz obejrzeć na stronie firmowej biura: DoradcaRN (dot) pl
Więcej informacji: pośrednik nieruchomości Jarosław Kantor, licencja zawodowa 16 373 , tel. 693... pokaż numer.
Zapraszam na prezentację
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jarosław Kantor (licencja nr: )
Numer ogłoszenia: 68596-S-DRN_MS_5046
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny