Atrakcyjne, po remoncie, 3 pokoje, osobna kuchnia, niski blok, zielona okolica, blisko do Centrum
Zadbana w każdym calu!!! Przepiękna nieruchomość w centralnej lokalizacji, gotowa do zamieszkania !!!!
Dorota Panasiuk Licencja 22186, Serdeczne polecam!
Chętnie Państwu odpowiem na dodatkowe pytania i szczegóły, które mogą być dla Państwa ważne.
Mieszkanie 3 pokojowe, zaaranżowane i wykończone z dbałością o szczegóły. Przeprowadzony remont wzbogacił nieruchomość o nową kuchnię czy łazienkę w nowoczesnym designie, ale tez podłogi i całe wyposażenie. Okna trzyszybowe, drewniane parapety. Dwustronność mieszkania na pewno będzie tu atutem.. Obecnie jeden z pokoi jest przejściowy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, tylko dwa mieszkania na piętrze.
Mieszkanie składa się z:
- salonu
- dwóch sypialni
- kuchnia z oknem
- łazienka z oknem
- przedpokoju
Lokal odrębna własność, KW bez obciążeń. Metraż zgodnie z KW 50,83m2
Wszystkie media miejskie- zarówno ogrzewanie jak i ciepła woda.
Obecni właściciele użytkują piwnicę (ok 5m2).
Budynek z cegły z lat 30tych, zadbany, zarządzany przez wspólnotę. Klatka schodowa czysta, okna wymienione, naprawy realizowane na bieżąco. Tylko dwa mieszkania na piętrze.
Lokalizacja- jesteśmy w centrum! Wszystko w zasięgu ręki, mnóstwo sklepów, punktów usługowych, tereny zielone 2 minuty od mieszkania. Komunikacja w każdą stronę miasta- zarówno tramwaje jak i autobusy w odległości 10 min.
Licencjonowany Pośrednik w obrocie nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem- Dorota Panasiuk- Licencja nr 22186, kontakt tel: 885... pokaż numer
Zachęcam do kontaktu i umówienia się na bezpłatna prezentację-- SERDECZNIE ZAPRASZAM do zapoznania się z interesującą ofertą.
Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Numer ogłoszenia: 68494-S-WM106934
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny