569 000 PLN

4 pokoje Więckowskiego przy Piotrkowskiej

Łódź, Śródmieście, płk. dr. St. Więckowskiego

Ostatnia aktualizacja:

16 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 569 000 PLN 7 989 PLN / m2
  • Powierzchnia: 71,22 m2
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 1 (2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rynek: wtórny
  • Piwnica

Opis:

SĄ ADRESY, KTÓRYCH NIE TRZEBA PRZEDSTAWIAĆ. UL. WIĘCKOWSKIEGO 1, RÓG PIOTRKOWSKIEJ TO JEDEN Z NICH.

Centrum Łodzi ma swój rytm.

Poranna kawa w ulubionej kawiarni. Spacer ulicą Piotrkowską. Kolacja z przyjaciółmi bez konieczności wsiadania do samochodu. Wszystko znajduje się dosłownie kilka kroków od domu.

Jeżeli szukasz nieruchomości w lokalizacji, która od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców i inwestorów, ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę.



Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się przy ul. Więckowskiego 1, na rogu najbardziej rozpoznawalnej ulicy w Łodzi - Piotrkowskiej.

To jedna z tych lokalizacji, które nie tracą na atrakcyjności.

W najbliższym otoczeniu znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe, uczelnie oraz przystanki komunikacji miejskiej. Wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, masz praktycznie pod swoim adresem.



Kamienica

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w oficynie, dzięki czemu, mimo ścisłego centrum miasta, możesz cieszyć się większym spokojem niż w mieszkaniach z oknami wychodzącymi bezpośrednio na ulicę.

To połączenie miejskiego stylu życia z większym komfortem i ciszą.



Mieszkanie

Powierzchnia 71,22 m² daje wiele możliwości aranżacyjnych.


Obecny układ obejmuje:

• 4 pokoje,

• przejściową kuchnię,

• łazienkę.

Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb i stylu.

Dodatkowym atutem jest fakt, że instalacje zostały wymienione około 2018 roku, dzięki czemu najważniejsze prace techniczne są już wykonane.

Okna skierowane są na wschód, zapewniając naturalne światło od pierwszych godzin dnia.



Potencjał

Obecnie mieszkanie jest wynajmowane na pokoje.

To pokazuje, że lokal sprawdza się nie tylko jako miejsce do życia, ale również jako nieruchomość inwestycyjna.

Układ pomieszczeń oraz lokalizacja w ścisłym centrum Łodzi dają szerokie możliwości dalszego wykorzystania - zarówno na wynajem, jak i do zamieszkania.

Najważniejsze informacje

✔ powierzchnia 72 m²

✔ 4 pokoje

✔ 1 piętro

✔ oficyna

✔ pełna własność

✔ księga wieczysta

✔ ogrzewanie miejskie

✔ instalacje wymienione około 2018 roku

✔ okna z ekspozycją wschodnią

✔ czynsz około 1 100 zł

✔ mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym



Takie adresy zawsze mają znaczenie.

Układ wnętrza można zmienić.

Kolor ścian można odświeżyć.

Adres zostaje na zawsze.


Jeżeli szukasz mieszkania w samym sercu Łodzi - do zamieszkania lub jako inwestycji - zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji.


Monika Lisiak
House Agent
tel. 725... pokaż numer



Numer ogłoszenia: 68346-S-HA351789
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
House Agent Monika Lisiak
Monika Lisiak
725... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość