1 490 000 PLN

Nowy dom wolnostojący

Kobylanka

Ostatnia aktualizacja:

21 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 490 000 PLN 6 702 PLN / m2
  • Powierzchnia: 222,32 m2
  • Pow. działki: 951,64 m2
  • Pokoje: 7

Dodatkowe:

  • Rok: 2021
  • Typ zabudowy: wolnostojąca
  • Liczba pięter: 1
  • Rynek: wtórny

Opis:

Nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 188,23m2, posadowiony na działce 951,64m2.
Dom wybudowany metodą tradycyjną ocieplony styropianem, dach kryty dachówką ceramiczną, ogrzewany i chłodzony nowoczesną powietrzną pompą ciepła sterowaną smartfonem, w całym domu zastosowano ogrzewanie podłogowe, fotowoltaika na starych zasadach 10KW, kamery online, światłowód w trakcie podłączania.
Działka od strony tarasu graniczy z lasem sosnowym.
Parter o powierzchni 115,7 m2, gdzie znajduje się:
przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią wyjście na taras z widokiem na las sosnowy,
spiżarnia, toaleta, dwie sypialnie, łazienka z kabiną i wanną oraz pomieszczenie techniczne, gdzie znajduje się pralnia.
Na pietrze znajduje się 3 sypialnie jedna z garderobą, gabinet łazienka.
Garaż wybudowany Wolnostoajcy z konstrukcji lekkiej.
Oferta idealna dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i kontakt z naturą. Bliskość Jeziora Miedwie, lasu i ścieżek rowerowych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.
Zapraszamy na prezentację

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bogumiła Ambroziak (licencja nr: 9850)


Numer ogłoszenia: 66251-S-LH1_DS_41760
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Lex House
Lex House
500... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość