18 000 PLN

POWIERZCHNIA MAZYNOWO-BIUROWA ŚWIETNA LOKALIZACJA

Nowy Dwór Mazowiecki

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:18 000 PLN15,00 PLN / m2
 • Powierzchnia:1 200 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy

  Opis:

  Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa z zapleczem socjalnym, o powierzchni ok 1200 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Idealnie nadaje się na Centrum Produkcyjno - Logistyczne i inne wykorzystania.
  Obiekt położony jest w dzielnicy przemysłowej Nowego Dworu Mazowieckiego, w bliskim sąsiedztwie koncernu Reckitt-Benckiser, ALPLA, Drukpol, Pollena - Aroma.

  Świetna lokalizacja! Średni czas dojazdu do Warszawy ok 20-25 min. W niewielkiej odległości (ok 800 m) znajduje się Dworzec Kolejowy z ogólnie dostępną rampą kolejową.

  Doskonałe położenie umożliwia dogodną komunikację z Warszawą, Regionem Centralnej Polski i w ruchu międzynarodowym oraz dostęp:
  - do/z Warszawy z obwodnicy miejskiej, droga wojewódzką DW-630 bez-pośrednio z Warszawy przez ul. Modlińską - Jabłonnę – do Nowego Dworu
  - do/z Warszawy alternatywnie z drogi ekspresowej DK-7 /E-77/S-7/ Warszawa – Gdańsk, stanowiącej oś dystrybucyjną południowej, centralnej i północnej Polski;
  -do drogi krajowej DK-62 (trasa płocka) stanowiącej trasę tranzytowa (pomiędzy trasą poznańska (A-2), a DK-8 – trasa białostocka
  -do drogi wojewódzkiej nr 579pomiędzy trasą krakowską, trasa katowicką oraz trasą poznańską (autostrada A-2), a trasą ekspresową Warszawa – Gdańsk (S-7);
  -do drogi wojewódzkiej nr 631 i dalej przez Zegrze – Nieporęt oraz dalej przez Zielonkę-Rembertów do trasy terespolskiej i lubelskiej
  -do Międzynarodowego Portu Lotniczego „Warszawa – Modlin” w Modlinie;

  Obiekt wyposażony jest we wszystkie media, w tym wewnętrzną stacje trafo o mocy 500 kW z możliwością zwiększenia, w kanalizację sanitarna i burzową, wodę pitna i przemysłową a także istnieje możliwość przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz sieci gazowej.

  Konstrukcja budynku: żelbetonowa - słupowa uzupełniona elementami prefabrykowanymi, co umożliwia dowolna konfigurację powierzchni magazynowych, produkcyjnych, komunikacyjnych - w tym z częścią biurowo-socjalną. Podłogi betonowe, o podwyższonej obciążalności. Oświetlenie: sodowe, jarzeniowe oraz dzienne przez świetliki dachowe na całej powierzchni magazynowej.
  Ogrzewanie z własnej, centralnej kotłowni olejowej w pełni zautomatyzowanej, z możliwością podłączenia do sieci miejskiej energetyki cieplnej.

  W skład nieruchomości wchodzą:
  - grunt o przeznaczeniu składowo -przemysłowym
  - budynek główny ( w tym magazyn średniego i wysokiego składowania)
  - cześć biurowo-socjalna oraz techniczna
  - powierzchnia dróg i parkingów betonowych samochodowych o podwyższonej obciążalności, z miejscami postojowymi dla kilkudziesięciu tirów i ponad 200 samochodów osobowych
  - wiata magazynowa

  Dostępna powierzchnia kwalifikuje się do odnowienia.

  Beata Wacholska
  [email protected]
  533 031 041
  EKSTRA OFERTY NA STRONIE LIDERHAUS

  Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy i poglądowy. Informacje te są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).

  Numer ogłoszenia: 65833-W-1758_2145_OLW
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Lider Haus sp z o.o.
  Beata Wacholska
  533... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.