650 000 PLN

Centrum, nowe 2 pokoje, 36 m2, parking

Kraków, Stare Miasto, bp. Jana Prandoty

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 650 000 PLN 18 207 PLN / m2
  • Powierzchnia: 35,70 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: parter (6 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 2024
  • Standard wnętrza: DO WYKOŃCZENIA
  • Rynek: wtórny
  • Winda w budynku

Opis:

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 na nowym osiedlu przy Oferta inwestycyjna.

Ze względu na położenie w centrum Krakowa to mieszkanie może stanowić doskonałą inwestycję dzięki wysokiemu popytowi na najem mieszkań w tej okolicy ze strony studentów (bliskość uczelni) oraz turystów (bliskość dworców PKP i MDA).

Mieszkanie położone na parterze nowego budynku z 2024 roku, składa się z przedpokoju, łazienki z WC, sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Z obu pokoi jest wyjście na ogródek. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej MPEC.
Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, możliwość wykończenia w dowolnym standardzie. Zaraz obok jest przystanek autobusowy "Biskupa Prandoty", ok. 10 minut pieszo do przystanku tramwajowego "Cmentarz Rakowicki", ok. 20 minut pieszo do "Galerii Krakowskiej", dworca PKP oraz MDA.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia na żywo.



Numer ogłoszenia: 65809-S-9643_10945_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Annderson Nieruchomości
Jarosław Zyshchyk
792... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość