580 000 PLN

Mieszkanie na sprzedaż, 35,11 m2, Warszawa

Warszawa, Mokotów, Baboszewska

Ostatnia aktualizacja:

13 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 580 000 PLN 16 520 PLN / m2
  • Powierzchnia: 35,11 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 4 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1957
  • Standard wnętrza: DO REMONTU KAPIT.
  • Rynek: wtórny
  • Balkon

Opis:


Nie będziemy udawać: to mieszkanie nie zachwyci Cię modną kuchnią, designerską łazienką ani panelami ułożonymi w jodełkę. Tutaj wszystko wymaga kapitalnego remontu.

Ale właśnie dlatego możesz urządzić je całkowicie po swojemu — bez płacenia za cudze pomysły, stare meble i remont, który i tak najchętniej zrobiłbyś od początku.

Mieszkanie ma powierzchnię 31,11 m² i znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze ceglanej kamienicy przy ul. Baboszewskiej.
W skład lokalu wchodzą:
– oddzielny pokój,
– osobna kuchnia,
– łazienka,
– przedpokój.

Do mieszkania przynależy piwnica. Istnieje również możliwość korzystania ze strychu znajdującego się bezpośrednio nad mieszkaniem, co może być dużym ułatwieniem przy przechowywaniu rzadziej używanych rzeczy.

Niski czynsz - 380 zł.

Stan mieszkania
Lokal wymaga całkowitego remontu. Dobrą wiadomością jest to, że wymieniono już okna na PCV , wymieniono piony, mieszkania jest całkowicie puste.
Całą resztę przyszły właściciel może zaplanować i wykonać według własnego gustu, potrzeb oraz budżetu.

To propozycja dla osoby, która nie boi się remontu i zamiast gotowego, ale urządzonego przez kogoś mieszkania, szuka nieruchomości z potencjałem do stworzenia własnej przestrzeni.

Budynek:
Kamienica z 1957 została wybudowana z cegły i przeszła istotne prace modernizacyjne:
– wyremontowano elewację,
– wykonano remont balkonów,
– odnowiono całą klatkę schodową,
– wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne.

Stan prawny:
Odrębna własność z Księgą Wieczystą. Możliwy zakup na kredyt.
Pomagamy na każdym etapie procesu zakupu – od analizy zdolności kredytowej po wybór najlepszej oferty finansowania i przeprowadzenie przez wszystkie formalności.

Lokalizacja:
To lokalizacja, która łączy spokój starszej części Mokotowa z dostępem do metra, autobusów, tramwajów, szkół, sklepów i placówek medycznych — większość codziennych spraw można załatwić bez korzystania z samochodu. W pobliżu znajdują się przystanki Bytnara i Wołoska. W okolicy kursują autobusy 138, 141, 168 i 172, a także linie nocne N01 i N34. Przy ul. Wołoskiej dostępna jest również komunikacja tramwajowa, w tym linia 17. Do stacji metra Wierzbno jest około 800 m, a do stacji Racławicka około 900 m.

Codzienne zakupy można zrobić w pobliskich sklepach spożywczych, w tym w Biedronce. Niedaleko znajduje się także Bazar Olkuska.

Serdecznie zapraszam na prezentację!
W celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt telefoniczny.
7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00-20:00.


Pozdrawiam,
Malwina Wołoszyn
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Nr licencji 28535
PROPERTON
Telefon: 601... pokaż numer

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych
Numer ogłoszenia: 64927-S-3281_16208_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Properton
Malwina Wołoszyn
601... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość