559 000 PLN

Idealne pod inwestycje 2-pokojowe mieszkanie

Białystok, al. Aleja Bluesa

Ostatnia aktualizacja:

13 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 559 000 PLN 15 971 PLN / m2
  • Powierzchnia: 35 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: parter (2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1965
  • Standard wnętrza: BARDZO WYSOKI STANDARD
  • Rynek: wtórny

Opis:

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, idealne pod inwestycję lub lokal usługowy, o powierzchni 45,54 m².

Lokal położony jest w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta. W najbliższej okolicy znajdziesz liczne punkty gastronomiczne i handlowe, a także szkoły, przedszkola oraz uczelnie wyższe. Bliskość terenów zielonych i parków sprzyja codziennemu wypoczynkowi. Doskonała komunikacja miejska zapewnia szybki dojazd w każdą część miasta.

Nowoczesne okna trzyszybowe zapewniają doskonałą izolację akustyczną. Solidna izolacja termiczna budynku — ściany o grubości ok. 50–60 cm. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Układ pomieszczeń:
salon z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka z WC, przedpokój.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
funkcjonalny, wygodny rozkład pomieszczeń, balkon, mieszkanie ciepłe, słoneczne i przytulne, ekspozycja wschodnia, oddzielna kuchnia, do mieszkania przynależy piwnica oraz schron dla mieszkańców.
Opłaty:
czynsz około 750 zł.
Stan prawny:
Pełna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta. W okolicy znajdziesz liczne punkty gastronomiczne i handlowe, a także szkoły, przedszkola oraz uczelnie wyższe. Bliskość terenów zielonych i parków sprzyja codziennemu wypoczynkowi. Doskonała komunikacja miejska zapewnia szybki dojazd w każdą część miasta.

W pobliżu:
przedszkole i szkoła, przychodnia, restauracje, puby, bary, sklepy, Katedra, apteka, kino, teatr, poczta, przystanki autobusowe, centrum życia kulturalnego miasta.
Zapraszam do kontaktu oraz oglądania na żywo.
Jerzy Januszewicz
Doradca ds. Nieruchomości – Properton
Tel.: 784... pokaż numer

Numer ogłoszenia: 64927-S-3196_16208_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Properton
Jerzy Januszewicz
784... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość