100 000 PLN

Działka na sprzedaż

Przytoka (powiat miński, gmina Kałuszyn)

Ostatnia aktualizacja:

30 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 100 000 PLN 100 PLN / m2
  • Powierzchnia: 1 000 m2

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana

Opis:

Szukasz działki poza miastem, w spokojnej i zielonej okolicy?
A może potrzebujesz kilku działek w jednym miejscu?
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1000 m², położone w gminie Kałuszyn, w cichej, urokliwej okolicy wśród pól i lasów.
Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do Warszawy.

Warunki zabudowy:powierzchnia zabudowy: do 200 m²,maksymalna wysokość kalenicy: 8 m,szerokość elewacji frontowej: 9–19 m,dach: dwuspadowy lub wielospadowy,kalenica: równoległa lub prostopadła do drogi,zaopatrzenie w wodę: z sieci wodociągowej lub własnego ujęcia,energia elektryczna: z przyłącza sieciowego,energia cieplna: z własnego źródła,odprowadzanie ścieków: szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Lokalizacja:
Działki położone są w dogodnym punkcie komunikacyjnym:Kałuszyn – 4,2 km,Jakubów – 6,2 km,Mińsk Mazowiecki – 14 km.

W okolicy znajdują się sklepy, szkoła, urząd gminy, punkty usługowe oraz bank.
Do trasy A2 – zaledwie 3 km, co zapewnia szybki dojazd do Warszawy.
W realizacji jest również połączenie autostrady w kierunku Siedlec i Białej Podlaskiej, co dodatkowo zwiększy atrakcyjność tej lokalizacji.

Stan prawny i formalny:
Działki posiadają wydane warunki zabudowy.
Obecnie trwa proces zbierania dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę dla wszystkich działek.
To idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych szukających miejsca na dom, jak i dla inwestora planującego budowę kilku nieruchomości w jednej lokalizacji.

Zapraszam do kontaktu:
Piotr Szymański
Properton Sp. z
tel. 693... pokaż numer
e-mail: wyślij wiadomość

Numer ogłoszenia: 64927-S-296_16208_OGS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Properton
Piotr Szymański
693... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość