1 048 000 PLN

Czy luksus może mieć adres

Tarnów

Ostatnia aktualizacja:

59 min temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 048 000 PLN 10 222 PLN / m2
  • Powierzchnia: 102,52 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 (2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Standard wnętrza: luksusowy
  • Rynek: wtórny
  • Balkon
  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe

Opis:

102,52 m | Franciszkańska 3 | Tarnów

W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 102,52 m, usytuowany na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Franciszkańskiej 3 w ścisłym centrum Tarnowa.

Nieruchomość przeszła kompleksową przebudowę około dwóch lat temu. Zakres prac obejmował nie tylko wykończenie wnętrz, ale również zmianę układu funkcjonalnego oraz wykonanie nowych instalacji.
W efekcie powstała przestrzeń zaprojektowana od podstaw przez architekta, zrealizowana według indywidualnej koncepcji właścicieli, z wykorzystaniem materiałów klasy premium oraz wyposażenia renomowanych producentów.
Każdy element aranżacji został świadomie dobrany i tworzy spójną, ponadczasową całość od zabudów stolarskich wykonywanych na zamówienie, przez oświetlenie i detale wykończenia, po wyposażenie kuchni i łazienek.
Strefa dzienna została zaprojektowana jako otwarta przestrzeń obejmująca salon, część jadalnianą oraz nowoczesną kuchnię wyposażoną w sprzęt AGD marki Smeg.
Duże przeszklenia oraz ekspozycja północ-południe zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza przez cały dzień.

Na część prywatną składa się komfortowa master bedroom połączona z przestronnym pokojem kąpielowym, wyposażonym w wolnostojącą wannę, dwie umywalki, prysznic oraz wydzieloną strefę z toaletą i bidetem.
Bezpośrednio przy sypialni znajduje się balkon od strony wewnętrznego dziedzińca, gwarantujący ciszę i prywatność.
Dodatkowym atutem jest obszerna garderoba wykonana w zabudowie stolarskiej oraz druga, niezależna łazienka z WC, przeznaczona dla domowników i gości.

Lokal posiada cztery balkony, klimatyzację złożoną z dwóch jednostek, a także przynależną piwnicę.

Budynek zarządzany jest przez wspólnotę mieszkaniową. Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej, co przekłada się na wygodę użytkowania oraz przewidywalne koszty eksploatacyjne.
Miesięczny czynsz administracyjny wynosi 960 zł.

W cenie sprzedaży pozostaje pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach, dzięki czemu nieruchomość jest gotowa do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów.

Przed kamienicą znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe. Istnieje również możliwość wynajęcia prywatnego miejsca parkingowego na zamkniętym terenie.

To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości o wysokim standardzie wykończenia, w której jakość wykonania, funkcjonalność oraz lokalizacja tworzą spójną i ponadczasową całość.

Zapraszam do kontaktu i umówienia indywidualnej prezentacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Numer ogłoszenia: 64899-S-1055
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
OD A DO Z NIERUCHOMOŚCI
Agnieszka Zając
537... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość