3 800 PLN

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia, 100 m2, Warszawa

Warszawa, Pyry, Geodetów

Ostatnia aktualizacja:

10 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 3 800 PLN 38,00 PLN / m2
  • Powierzchnia: 100 m2
  • Piętro: 1 (1 piętro w budynku)

Dodatkowe:

Opis:

Lokal na 1-szym piętrze, biurowo-usługowy, o pow.100m, po remoncie, na podłodze terakota. Pokoje: 25m, 12m, 12m, 12m, 6m z możliwością urządzenia kuchni,łazienka 6m, glazura, WC, kabina prysznicowa, umywalka.
pomieszczenie 4m z kasą gazowe, też piec węglowy, woda miejska, kanalizacja.
Podwórze wybetonowane, możliwość manewrowania, miejsce parkingowe dla 10-15 samochodów brama, alarm, obok mieszkają właściciele. Możliwość ewentualnie wynajęcia garażu.

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Numer ogłoszenia: 63465-W-202002281
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
KRUPA NIERUCHOMOŚCI
KRUPA NIERUCHOMOŚCI
602... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość