155 000 PLN

Duża działka Polska Cerekiew

Polska Cerekiew, Karola Miarki

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 155 000 PLN 23 PLN / m2
  • Powierzchnia: 6 800 m2

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Kanalizacja
  • Prąd
  • Woda

Opis:

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 68 arów , położoną w miejscowości Polska Cerekiew w powiecie Kędzierzyńsko - kozielskim. Nieruchomość przy ulicy Karola Miarki przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego w części (18,5 ar) , pod zabudowę mieszkalną , a w części (43,8 ar) określoną jako - łąki wilgotne. Działka położona w centrum wsi , przy drodze asfaltowej , z dostępem do mediów. Nieruchomość złozona z działek: 648 , 658 i 659 Kontakt bezpośredni do opiekuna oferty - ROMAN 698... pokaż numer DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: miejska Prąd: do 100m Woda: miejska Kształt działki: nieregularny Typ drogi: asfaltowa Typ ulicy: osiedlowa Typ działki: rolno-budowlana


ID działki
160305_2.0070.648


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Do ceny sprzedaży należy doliczyć wynagrodzenie biura na poziomie 2,5% ceny wynegocjowanej, w przypadku najmu jest to wysokość jednomiesiecznego odstępnego.::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Numer ogłoszenia: 63204-S-189_55
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
MARKA Nieruchomości
Roman Wilusz
698... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość