409 000 PLN

Dwupokojowe mieszkanie na parterze, ul. Południowa

Kielce, Południowa

Ostatnia aktualizacja:

1 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 409 000 PLN 8 724 PLN / m2
  • Powierzchnia: 46,88 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: parter (3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1959
  • Standard wnętrza: DO REMONTU
  • Rynek: wtórny
  • Oddzielna kuchnia
  • Balkon
  • Piwnica
  • Komórka lokatorska

Opis:

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż – ul. Południowa!
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,88m² z 2 pokojami, usytuowane na parterze w niskim bloku z cegły z 1960 roku. Mieszkanie jest częściowo umeblowane i wymaga niewielkiego odświeżenia, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych oczekiwań. Do atutów należą instalacja alarmowa, domofon , które zwiększają bezpieczeństwo i komfort.
W skład mieszkania wchodzą:
- salon
- sypialnia
- kuchnia
- łazienka wraz z toaletą
- przedpokój
Budynek i otoczenie: Niski blok bez windy, wykonany z cegły. Dobrze utrzymana klatka schodowa oraz cicha okolica zapewniają przyjemne warunki do mieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica .
Mieszkanie położone przy ul. Południowej, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej i komunikacji.
To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, dobrej lokalizacji i możliwości aranżacji wnętrza według własnego pomysłu.
Zapraszamy na prezentację!
Alicja - 883... pokaż numer
Numer ogłoszenia: 63150-S-1548_8600_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
X-Dom Nieruchomości
Alicja Sykut
883... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość