329 000 PLN

Oferta sprzedaży mieszkania-Przemyśl, ul.Kołłątaja

Przemyśl, Hugona Kołłątaja

Ostatnia aktualizacja:

30 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 329 000 PLN 6 476 PLN / m2
  • Powierzchnia: 50,80 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rynek: wtórny
  • Oddzielna kuchnia
  • Balkon
  • Piwnica
  • Komórka lokatorska
  • Garaż

Opis:

Szukasz mieszkania w miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z szybkim dostępem do wszystkiego, co potrzebne? Ta propozycja to świetna baza zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. Lokal położony jest w centralnej części miasta, na spokojnym osiedlu z dużą ilością zieleni, co daje komfort życia na co dzień.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,8 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Lokal posiada funkcjonalny układ i ekspozycję na trzy strony świata, co zapewnia dobre doświetlenie przez cały dzień.

W skład mieszkania wchodzą:

przestronny pokój dzienny z wyjściem na balkon
sypialnia
oddzielna kuchnia
łazienka
przedpokój

Do mieszkania przynależy piwnica, co stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania. Dla mieszkańców dostępny jest również parking przy budynku.

W salonie wymieniono okno oraz drzwi balkonowe, co stanowi dodatkowy atut i ogranicza zakres przyszłych nakładów. Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnego pomysłu i dopasowania go do indywidualnych potrzeb.

Największym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja – w najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola oraz liczne punkty usługowe. W zasięgu kilku minut dostępny jest również przystanek komunikacji miejskiej, co zapewnia wygodne połączenie z pozostałymi częściami miasta.

Cena ofertowa: 329 000 zł
Opłaty eksploatacyjne: ok. 800 zł

Jeśli szukasz mieszkania w świetnym punkcie z potencjałem do własnej aranżacji – ta oferta jest warta uwagi. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na prezentację.
Numer ogłoszenia: 63095-S-6214_5738_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
NERUCHOMOŚCI KURPIEL
Greta Cap
576... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość