Na sprzedaż:
Mieszkanie 53,80 m² z ogrodem – Pogwizdów, blisko granicy Rzeszowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,80 m² w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej okolicy na pograniczu Rzeszowa – obręb Pogwizdów, boczna ul. Myśliwskiej.
Lokalizacja
Cicha, zielona okolica domów jednorodzinnych z szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa. Mieszkanie znajduje się przy kameralnej, bocznej drodze z bezpośrednim dostępem do ulicy Myśliwskiej.
Opis mieszkania
Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrz.
W skład mieszkania wchodzą:
przestronny salon z wyjściem na ogród
2 pokoje (idealne na sypialnię i biuro lub pokój dziecięcy)
łazienka
wiatrołap
Dodatkowo w cenie:
miejsce parkingowe
ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu
rolety zewnętrzne
instalacja pod klimatyzację
Zakończenie prac budowlanych: do 30 grudnia 2025
Przeniesienie własności: do 30 marca 2026
To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania blisko miasta, ale z dala od zgiełku, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. Świetna również jako inwestycja pod wynajem.
Zapraszamy do kontaktu oraz umówienie się na prezentację nieruchomości.
Katarzyna Skrzypek
TEL : 733... pokaż numer
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.
Za pośrednictwo pobieramy prowizję.
Zapraszamy do kontaktu oraz umówienie się na prezentację nieruchomości.
Numer ogłoszenia: 63095-S-5970_5738_OMS
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny