70 000 PLN

Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza

Deszczno

Ostatnia aktualizacja:

15 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 70 000 PLN 46 PLN / m2
  • Powierzchnia: 1 530 m2
  • Szerokość działki: 34 m
  • Długość działki: 45 m

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Prąd
  • Woda

Opis:

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 765 m2 każda z nich (razem 1530 m2), z przeznaczeniem pod zabudowę bliźniaczą, zlokalizowanych w Deszcznie.

Na mapach geoportalu widoczne sieci: energia elektryczna (przy granicy działki), wodociąg w odległości około 25 metrów. Brak gazu i kanalizacji. Oznaczenie obu działek w wypisie z rejestru gruntów: RVI. Najbliższe sąsiedztwo to pojedyncze domy mieszkalne i teren niezabudowany.

W odległości około 400 metrów przystanek autobusowy. Dojazd drogą asfaltową (stara droga nr 3), jedynie ostatnie 370 metrów drogą gruntową. Teren płaski, nieogrodzony, porośnięty roślinnością trawiastą i pojedynczymi krzewami.

Przybliżone wymiary obu działek łącznie:
- szerokość: 34 metry,
- długość 45 metrów.

Brak planu zagospodarowania przestrzennego. W lipcu 2025 roku został złożony wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami w bryłach budynku.

Zamiast płacić krocie za ciasne mieszkanie w bloku, namów rodzinę lub znajomego do zakupu działki i razem wybudujcie wymarzony, wygodny dom. Zapraszamy do umówienia się na prezentację!

Numer oferty w biurze: 303/1864/OGS
Przedstawione propozycje mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających/Wynajmujących i mogą ulec zmianie.

Posiadamy licencję zawodową nr 20586 nadaną:
- w trybie przepisów ustawy o gospodarce nieruchomościami,
- przez Federację Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości.

Szanowni Państwo,
uczestnictwo w prezentacji nieruchomości prowadzonej przez pośrednika w obrocie nieruchomościami, wymaga podania danych osobowych oraz podpisania zgody na świadczenie usługi pośrednictwa w zakupie lub najmie nieruchomości.

W przypadku zakupu nieruchomości z rynku wtórnego, oprócz ceny sprzedaży, należy uwzględnić dodatkowe koszty, takie jak: podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC), wynagrodzenie notariusza, opłaty sądowe, koszty wypisów oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości za obsługę transakcji.

Przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego, kupujący jest zwolniony z obowiązku uiszczenia podatku od czynności cywilnoprawych (PCC).

W przypadku najmu, oprócz miesięcznego czynszu i opłat eksploatacyjnych, należy liczyć się z obowiązkiem wniesienia kaucji dla właściciela nieruchomości oraz jednorazowej opłaty za obsługę przez biuro nieruchomości.

Numer ogłoszenia: 62858-S-303_1864_OGS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
Dom Plus Nieruchomości
Anna Szymczak
601... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość