179 000 PLN

Działka budowlana 14 ara z dojazdem do A4 w 15 min

Olszyny (powiat tarnowski, gmina Rzepiennik Strzyżewski), Przedszkolna

Ostatnia aktualizacja:

18 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 179 000 PLN 128 PLN / m2
  • Powierzchnia: 1 400 m2

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana

Opis:

SEBASTIAN WIŚNIOWSKI
Agent prowadzący
+48 485... pokaż numer
Na sprzedaż działka w miejscowości Olszyny, świetna komunikacja z autostradą A4 Katowice - Kraków
Szybki dojazd do węzła Radno A4 w odległości 13 km -  samochodem 15 min.
Media w granicy działki w drodze : prąd, gaz, woda, telekomunikacja
Największym atutem nieruchomości jest spokojna okolica z możliwością szybkiego dojazdu A4, luźna zabudowa dokoła, dużo zieleni. 
Na parceli znajduje się zagajnik, zapewniający prywatność.
Powierzchnia działki to około 1400 m2. Powierzchnia podana w przybliżeniu, ponieważ działka zostanie do sprzedaży wydzielona z działki numer 1990 o łącznej powierzchni 3026 m2.
Film prezentujący nieruchomość dotyczy całej działki numer 1990 z której zostanie wydzielona mniejsza działka.
Nr działki: 1990 - MAŁOPOLSKIE, CHRZANOWSKI, BABICE, OLSZYNY
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji nieruchomości.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI
Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Invest
ul. Wyzwolenia 1
43-300 Bielsko-Biała
485... pokaż numerInformacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie dodana z
Nr oferty w biurze: REMAX-6010/3123/OGS/9/11
Numer ogłoszenia: 62823-S-REMAX_6010_3123_OGS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
RE/MAX Polska
Sebastian Wiśniowski
485... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość