185 000 PLN

Na sprzedaż atrakcyjny lokal w centrum Słupska

Słupsk, Adama Mickiewicza

Ostatnia aktualizacja:

11 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 185 000 PLN 8 444 PLN / m2
  • Powierzchnia: 21,91 m2
  • Piętro: 1 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Typ lokalu: lokal użytkowy
  • Rok: 1910
  • Rynek: wtórny

Opis:

Oferujemy na sprzedaż lokal położony na 1 piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Mickiewicza w Sł przeszedł generalny remont i jest gotowy do użytkowania oraz aranżacji zgodnie z potrzebami nowego właściciela.
Do lokalu przynależy:
pomieszczenie gospodarcze znajdujące się na podwóść stanowi ciekawą propozycję zarówno dla osób poszukujących własnej przestrzeni do indywidualnego wykorzystania, jak również dla inwestorów szukających nieruchomości o potencjale inwestycyjnym.
Atutem lokalu jest atrakcyjna lokalizacja, zadbana kamienica oraz funkcjonalna powierzchnia 17,79 m²Zapraszamy do kontaktu i umówienia dodana z
Nr oferty w biurze: REMAX-54-KS-AMBER/7/11
Numer ogłoszenia: 62823-S-REMAX_54_KS_AMBER
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
RE/MAX Polska
Paweł Łącki
509... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość