195 000 PLN

Zainwestuj w lokalizację z potencjałem

Dankowice (powiat bielski, gmina Wilamowice), Oświęcimska

Ostatnia aktualizacja:

22 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 195 000 PLN 191 PLN / m2
  • Powierzchnia: 1 020 m2

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Prąd
  • Woda
  • Gaz

Opis:

KATARZYNA DZIUK
Agent prowadzący
695... pokaż numerDziałka budowlana - mieszkaniowa, usługowa nr 498/8 | Dankowice | ul. Oświęcimska | MPZP D/ła propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu z możliwością prowadzenia własnej działalności lub dla inwestorów szukających nieruchomości o szerokim potencjale ść objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) i znajduje się na terenie oznaczonym symbolem D/ co oznacza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami. Dzięki temu przyszły właściciel może bez konieczności uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy zaplanować realizację inwestycji zgodnie z obowiązującymi ustaleniami planu.* Możliwości zabudowy *Plan miejscowy umożliwia realizację:
- domu jednorodzinnego,
- budynku mieszkalno-usługowego,
- samodzielnego obiektu usł są usługi handlowe, gastronomiczne, biurowe, administracyjne, gabinety lekarskie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, pracownie, krawiectwo oraz działalność rzemieślnicza.* Parametry nowej zabudowy *- maksymalna wysokość budynku 10 m,
- maksymalna powierzchnia zabudowy 30%,
- minimum 60% powierzchni biologicznie czynnej,
- intensywność zabudowy od 0,01 do 0,80,
- dachy dwu i wielospadowe o nachyleniu 25-45° oraz możliwość realizacji dachów płaskich* Dojazd *Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej nr 4444S (ul. Oświęcimska), zapewniającej wygodny dojazd do Czechowic-Dziedzic, Oświęcimia, Wilamowic oraz Bielska-Białej. Niedawno zmodernizowana nawierzchnia dodatkowo podnosi komfort codziennej komunikacji.* Media *W granicach działki:
- prąd
- woda
- gaz* Lokalizacja *- dobra widoczność nieruchomości
- łatwy dojazd dla klientów i dostawców,
- dogodny dostęp do infrastruktury drogowej* Orientacyjne odległości *- Wilamowice ok. 4 km
- Czechowice-Dziedzice ok. 9 km
- Kęty ok. 10 km
- Bielsko-Biała ok. 16 km
- Oświęcim ok. 17 kmDo węzła drogi ekspresowej S1 ok. 2 km - szybkie połączenie z Bielskiem-Białą, Katowicami oraz południem Polski.

To doskonała propozycja zarówno dla osób planujących budowę komfortowego domu, jak i przedsiębiorców poszukujących miejsca umożliwiającego połączenie funkcji mieszkalnej z prowadzeniem własnej działalności.
 
 
RE/MAX Invest
ul. Wyzwolenia 1
43-300 Bielsko-Biała
695... pokaż numer
 
Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie dodana z
Nr oferty w biurze: REMAX-282-GS-INVEST/2/11
Numer ogłoszenia: 62823-S-REMAX_282_GS_INVEST
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
RE/MAX Polska
Katarzyna Dziuk
695... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość