329 000 PLN

2 pokoje w bloku osiedle Planty blisko dworca PKP

Radom, Cicha

Ostatnia aktualizacja:

17 lip 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 329 000 PLN 7 121 PLN / m2
  • Powierzchnia: 46,20 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 7 (10 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1972
  • Rynek: wtórny
  • Winda w budynku
  • Balkon
  • Piwnica

Opis:

Jasne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie blisko parku Planty
Na sprzedaż jasne, ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,2 m², położone przy ul. Cichej 8/10 na osiedlu Planty w Radomiu.
To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cenią sobie spokój, wygodę, bliskość zieleni i możliwość codziennego spaceru.
Mieszkanie składa się z:
dwóch ustawnych pokoi,
otwartej kuchni,
łazienki,
przedpokoju.
Południowo-zachodnia ekspozycja okien sprawia, że wnętrza są jasne, słoneczne i przyjemnie ciepłe. Lokal do lekkiego odświeżenia, gruntowny remont został przeprowadzony ponad 10 lat temu. Znajdujący się w pokojach parkiet wymaga odnowienia by przywrócić mu naturalny wygląd, lub można wymienić podłogę zgodnie z własnym pomysłem.
Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Blok w sąsiedztwie parku Planty – rozległego terenu zielonego z alejkami spacerowymi, placem zabaw oraz miejscami do wypoczynku. To idealna przestrzeń na poranny spacer, aktywny wypoczynek, zabawę z dziećmi lub spokojny relaks w otoczeniu zieleni.
W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, piekarnie, apteki, przychodnia , szkoła i przedszkole oraz liczne punkty usługowe. Wygodny dostęp do dworca PKP Radom Główny ułatwia codzienne podróże, a do ścisłego centrum Radomia można dojść w około 10–15 minut.
Budynek zadbany , klatkę schodową świeżo po remoncie co wpływa na komfort i estetykę miejsca.
Mieszkanie sprawdzi się zarówno jako wygodna przestrzeń do życia dla singla, pary lub niewielkiej rodziny, jak również jako nieruchomość pod wynajem.
Cena: 329 000 zł
Powierzchnia: 46,2 m²
Liczba pokoi: 2
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację. To mieszkanie warto zobaczyć na żywo!
Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dodana z
Nr oferty w biurze: REMAX-14-MS-bepgIsSJbJ/7/11
Numer ogłoszenia: 62823-S-REMAX_14_MS_BEPGISSJBJ
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
RE/MAX Polska
Agnieszka Karcz-Wlodarska
537... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość