Ogłoszenie dotyczy wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ok.50m², znajdującego się na Ursynowie, przy ul. Stefana Dembego w cichej i spokojnej okolicy.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz korytarza. Salon z rozkładaną kanapą oraz szafką RTV. Sypialnia wyposażona w pojemną szafą oraz łóżkiem 140x200, które zostanie wstawione. W łazience wanna, umywalka, pralka w zabudowie. W kuchni meble w zabudowie stół z krzesłami oraz wszystkie niezbędne sprzęty AGD (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka), w korytarzu szafka na buty.
Lokalizacja:
Dobra infrastruktura handlowo usługowa- Centrum Ursynów, Lidl, Żabka, Biedronka, Rossmann, piekarnie, fitness, pizzeria, przedszkola, szkoły, solarium, basen itp. Tereny zielone - Jezioro Imielińskie, Las Kabacki.
Przystanek autobusowy - 5 minut pieszo
METRO Kabaty - 10 minut
KOSZTY:
czynsz najmu - 2500 zł/m-c.
czynsz administracyjny - ok. 1200zł/m-c (zawiera zaliczkę na poczet wody, CO i śmieci)
media - zaliczkowo 150zł/os. (prąd i ewentualne dopłaty do wody, CO i śmieci)
kaucja - 4000zł
miejsce postojowe w hali garażowej - 200 zł
prowizja - tak
DO PODPISANIA UMOWY POTRZEBNE JEST ZAŚWIADCZENIE O ŚREDNICH DOCHODACH NETTO ZA OSTATNIE 3 MIESIĄCE!!!
Regulamin najmu wyklucza możliwość posiadania zwierząt przez najemców, w mieszkaniu obowiązuje też całkowity zakaz palenia.
Oferta wyłączna FIESTA ZN w ramach zarządzania najmem -
***POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA***
Klaudia Dudzińska
tel. 501... pokaż numer
*Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.*
Numer ogłoszenia: 62813-W-9492_1621_OMW
-
Zgłoś błąd
- Ogłoszenie nieaktualne
- Błędny adres
- Błąd w opisie
- Publikowane wielokrotnie
- Inny