360 000 PLN

Gołębiów, M3 47,99 m2, ul. Paderewskiego

Radom, Ignacego Paderewskiego

Ostatnia aktualizacja:

21 maj 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 360 000 PLN 7 502 PLN / m2
  • Powierzchnia: 47,99 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1990
  • Standard wnętrza: DO REMONTU
  • Rynek: wtórny
  • Balkon
  • Piwnica

Opis:

Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku w osiedlu Gołębiów 2. Dwustronne, ustawne i widne w układzie północ-południe z piwnicą i dużym balkonem typu loggia. Nadaje się do remontu. W pokojach na podłodze panele, w kuchni, łazience i przedpokoju terakota. Okna drewniane. Bez piecyka gazowego. Ciepła woda i CO z sieci miejskiej. Dostępne od zaraz. Blok wyremontowany i ocieplony, przed budynkiem miejsca parkingowe. Wokół dużo zieleni. Nieopodal park osiedlowy. Lokalizacja zapewnia dobry wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach.

Zadzwoń i umów się na prezentację.

Na życzenie klienta bezpłatnie pomagamy w załatwieniu formalności związanych z zakupem:

- kredyt hipoteczny
- notariusz
- ubezpieczenie
- świadectwo charakterystyki energetycznej

Kontakt:
Andrzej Matejek
CENTRUM Nieruchomości Radom
tel: 608... pokaż numer
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Numer ogłoszenia: 62806-S-2606_5966_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
CENTRUM Nieruchomości Radom
Tomasz Kozłowski
608... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość