4 800 000 PLN

176,3 m2 Stare miasto 2 minuty do Rynku

Kraków, Stare Miasto, Szewska

Ostatnia aktualizacja:

15 kwi 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 4 800 000 PLN 27 226 PLN / m2
  • Powierzchnia: 176,30 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 (4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1900
  • Standard wnętrza: DO REMONTU
  • Rynek: wtórny
  • Oddzielna kuchnia
  • Balkon
  • Piwnica
  • Komórka lokatorska

Opis:

[Mówimy PL,UKR ,ENG oraz RU][Говоримо українською,польською,англійською,а також розуміємо російську][We speak English] Wyjątkowy apartament 176,3 m² – ul. Szewska, Kraków | 1-piętro | Okazyjna cena

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 176,3 m², zlokalizowany na 1. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Szewskiej, w samym sercu Krakowa – zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego.

Informacje podstawowe:

Powierzchnia: 176,3 m²Piętro: 1 z 4Kamienica w dobrym stanie technicznymOgrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny)Planowane podłączenie do miejskiej sieci MPECNowe instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowaPrzyłącze trójfazowe (siła)Stan: do odświeżeniaŁazienka do wykończeniaWysokie sufity, duże okna, oryginalne detale architektoniczne
Lokalizacja:
Ul. Szewska to jedna z najbardziej prestiżowych ulic Krakowa. Apartament znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego, Plant, uczelni wyższych, restauracji, kawiarni i punktów usługowych.

Idealna propozycja na:

Rezydencję prywatną w centrum miastaReprezentacyjne biuro lub kancelarięInwestycję pod wynajem (krótkoterminowy lub długoterminowy)
FORMA WŁASNOŚCI:

Pełna własność z KW, możliwość zakupu na kredyt!

CENA –4 800 000 PLN
Czynsz admnistracyjny- 800 PLN


BIURO NIERUCHOMOŚCI LIVINDER
Justyna Straszowska
790... pokaż numer
wyślij wiadomość
Więcej ofert na stronie Biura Nieruchomości LIVINDER
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - Nr Licencji 23466

Chcemy z pasją i oddaniem budować trwałe relacje, kierując się przede wszystkim troską o klientów, którzy nam zaufali.

Numer ogłoszenia: 62764-S-5424_5595_OMS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
LIVINDER
Justyna Straszowska
790... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość