1 970 000 PLN

Działka budowlana na sprzedaż, 2900 m2, Brzezie

Brzezie (powiat krakowski, gmina Zabierzów)

Ostatnia aktualizacja:

3 sie 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 1 970 000 PLN 679 PLN / m2
  • Powierzchnia: 2 900 m2

Dodatkowe:

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Kanalizacja
  • Prąd
  • Woda
  • Gaz

Opis:

Biuro Nieruchomości Livinder przedstawia Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną w miejscowości Brzezie, gmina Zabierzów, zaledwie 7 km od Krakowa.
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni około 2900 m² (29 arów) zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz halą warsztatową. Nieruchomość położona jest przy głównej drodze asfaltowej, posiada dogodny dojazd oraz duży potencjał inwestycyjny.
Działka jest płaska, w całości budowlana, uzbrojona oraz posiada możliwość podziału. Na nieruchomości obecnie prowadzony jest czynny autoserwis, dzięki czemu obiekt może stanowić gotową inwestycję generującą dochód. Warsztat jest wynajmowany z okresem wypowiedzenia 6 miesięcy – nowy właściciel może kontynuować najem i uzyskiwać przychód z prowadzonej działalności.
Parametry nieruchomościPowierzchnia działki: ok. 2900 m² (29 arów)Lokalizacja: Brzezie, ul. Narodowa, gmina ZabierzówTeren: płaskiDojazd: bezpośrednio z asfaltowej drogi głównejMożliwość podziału działkiZabudowaniaBudynek mieszkalny o powierzchni ok. 140 m² – wymaga odświeżenia lub może zostać przeznaczony do rozbiórki pod nową inwestycję.Hala warsztatowa ok. 140 m² wraz z pomieszczeniami socjalnymi ok. 30 m².Garaż ok. 60 m².Media są na działce.
Przeznaczenie w MPZP
Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:
MN1 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami i garażami.
W kilka minut można dotrzeć do galerii handlowych i punktów usługowych, takich jak:
Galeria Bronowice, Centrum Witek, Futura Park, IKEA, Leroy Merlin, Makro Cash & Carry, a także na lotnisko Kraków-Balice.
Cena: 1950 000 zł


Więcej ofert na stronie Biura Nieruchomości LIVINDER
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - Nr Licencji 23466

Chcemy z pasją i oddaniem budować trwałe relacje, kierując się przede wszystkim troską o klientów, którzy nam zaufali.

Numer ogłoszenia: 62764-S-388_5595_OGS
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
LIVINDER
Aleksandra Kondratenko
575... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość