1 900 PLN

2 pokoje na wynajem w ładnej kamienicy w Centrum

Łódź, Kopernika Mikołaja

Ostatnia aktualizacja:

8 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena za miesiąc: 1 900 PLN
  • Powierzchnia: 34,70 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 (3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1930
  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe

Opis:

Opiekun oferty:
Marek Pańko
tel : 602... pokaż numer

Mieszkanie do umeblowania pod potrzeby najemcy!

Otoczenie nieruchomości:
Nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia podlegającej w ostatnich latach bardzo intensywnej rewitalizacji. Liczne tramwaje i autobusy w pobliżu gwarantują dobrą komunikację z każdą częścią miasta. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura miejska: sklepy, punkty usługowe, gastronomia. Bliskość wyższych uczelni: Uniwersytetu Medycznego i Politechniki. Możliwość aktywnego wypoczynku zapewniają pobliskie piękne parki: Poniatowskiego i na Zdrowiu.

Nieruchomość:
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy z lat 30-tych XXw. Kamienica została gruntownie zrewitalizowana od piwnic aż po dach, wymieniono wszystkie instalacje, dach i okna, wzmocniono stropy, ocieplono elewacje. Nieruchomość ma wszystkie zalety nowego budownictwa w połączeniu z niepowtarzalnym klimatem historycznej kamienicy.

Układ pomieszczeń:
- przedpokój z aneksem kuchennym
- łazienka z WC
- dwa niezależne pokoje
- piwnica

Najważniejsze informacje:

- Możliwe wyposażenie mieszkania opcjonalnie pod najemcę,
- Ścisłe centrum miasta,
- Kamienica po gruntownej rewitalizacji,
- Ogrzewanie miejskie,
- Wyposażenie kuchni oraz łazienki
- Mieszkanie w świetnym stanie, niedawno odświeżone

Rekomendacja eksperta SDP Nieruchomości:
"Tę nieruchomość szczególnie dla studentów pobliskich wyższych uczelni. Będzie też dobrym wyborem dla młodych par na dorobku jako przytulne miejsce do życia". - Adam Kosmal

Opiekun oferty:
Marek Pańko
tel: 602... pokaż numer
Numer ogłoszenia: 62626-W-42766
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
SDP Nieruchomości
SDP Nieruchomości
602... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość