550 000 PLN

2pokoje z balkonem, centrum, po generalnym remoncie

Wrocław, Fabryczna, Jelenia

Ostatnia aktualizacja:

22 godz temu Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 550 000 PLN 16 820 PLN / m2
  • Powierzchnia: 32,70 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 7 (10 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1970
  • Standard wnętrza: bardzo dobry
  • Rynek: wtórny
  • Winda w budynku
  • Balkon
  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe

Opis:

Opiekun oferty
Monika Krzysiek
Pośrednik Obrotu Nieruchomościami
T. 602... pokaż numer

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, jasnego mieszkania o powierzchni 33 m2, znajdującego się na dobrze skomunikowanych, bezpiecznych i zielonych Popowicach. Mieszkanie przeszło generalny remont wymienione zostały instalacje, nowe podłogi, drzwi, zaprojektowana została nowoczesna kuchnia oraz łazienka. Nieruchomość gotowa do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych nakładów finansowych.

Otoczenie nieruchomości:
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Wrocławia w pobliżu ul. Legnickiej, co zapewnia szybki dojazd do centrum oraz uczelni. W okolicy dostępna jest rozbudowana komunikacja miejska (tramwaje i autobusy) oraz stacje kolejowe Wrocław Popowice i Wrocław Mikołajów.
Osiedle Popowice to w pełni rozwinięta infrastruktura miejska liczne sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz punkty usługowe, sprawiają, że codzienne życie jest wygodne i komfortowe. W sąsiedztwie znajdują się również liczne tereny rekreacyjne: Park Popowicki, Park Zachodni oraz obiekty sportowe i kulturalno-sportowe.
Układ pomieszczeń:
Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą, składa się z:
- Salonu z aneksem kuchennym
- Sypialni
- Łazienki
- Przedpokoju
- Balkonu

Najważniejsze informacje:
- Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania
- Media miejskie
- Piwnica 3,15 m2
- Spokojne osiedle z dużą ilością zieleni
- Budynek po termomodernizacji
- Liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne na terenie osiedla
- Dobre połączenie z każdą częścią miasta, dogodny dojazd do centrum

Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:
Mieszkanie jest świetną propozycją dla singla lub pary poszukujących nieruchomości w centrum miasta. To mieszkanie łączy kompaktowy metraż z bardzo funkcjonalnym układem oraz świetną lokalizacją idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod najem krótko i długoterminowy.

Niedostateczne środki? To nie problem:

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Zapraszam na prezentację
Monika Krzysiek
Pośrednik Obrotu Nieruchomościami
602... pokaż numer
Numer ogłoszenia: 62626-S-44814
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
SDP Nieruchomości
SDP Nieruchomości
602... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość