760 000 PLN

3 pokoje po remoncie / Krzyki/UWR

Wrocław, Krzyki, Drukarska

Ostatnia aktualizacja:

8 cze 2026 Odśwież

Podstawowe:

  • Cena: 760 000 PLN 14 206 PLN / m2
  • Powierzchnia: 53,50 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 (10 pięter w budynku)

Dodatkowe:

  • Rok: 1968
  • Rynek: wtórny

Opis:

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach.

Opiekun oferty:
Barbara Bober
tel. 602... pokaż numer

Otoczenie nieruchomości:
Nieruchomość znajduje się w południowej części Wrocławia. W okolicy znajdziemy pełne zaplecze usługowe, a także edukacyjne. Osiedle Powstańców Śląskich jest dzielnicą wybieraną pod zamieszkanie przez studentów, z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo głównego kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego, oddziałów Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Farmacji Uniwersytetu Medycznego. Niespełna 1 km od nieruchomości rozwija się strefa biznesowa - firmy ulokowały swoje biura w inwestycjach Sky Tower, MidPoint71, Centrum Południe oraz Wielka 27. Lokalizacja zapewnia dobre połączenie z wieloma kluczowymi punktami na mapie Wrocławia, dzięki przystankom Drukarska, Rondo i Uniwersytet Ekonomiczny. Dystans pieszy do Uniwersytetu Ekonomicznego to 8 minut, natomiast do Aquaparku, jak i do galerii handlowej Sky Tower dotrzemy zaledwie w 10 minut.

Układ pomieszczeń:
- Salon z aneksem - 21,13 m2,
- Pokój -12,08 m2,
- Pokój - 7,84 m2,
- Łazienka - 2,65 m2,
- WC - 1,00 m2,
- Przedpokój - 8,80 m2.

Do mieszkania przynależy loggia oraz piwnica.

Najważniejsze informacje:
- Mieszkanie sprzedawane bez umeblowania,
- Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze
- Wschodnia ekspozycja okien,
- Ogrzewanie miejskie,
- Mieszkanie jednostronne,
- Dogodne parkowanie w okolicy,
- Budynek po termomodernizacji,
- Klatka schodowa w trakcie remontu.

* Długa loggia rozciągająca się na szerokość dwóch pomieszczeń
* Monitoring na klatce schodowej

Rekomendacja Eksperta SDP Nieruchomości:
Tę ofertę polecam szczególnie jako zakup inwestycyjny pod wynajem długo- lub krótkoterminowy z uwagi na świetną lokalizację, w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych miasta oraz wrocławskich uczelni.

Niedostateczne środki? To nie problem:
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na tę i inne nieruchomości. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Zapraszam na prezentację:
Barbara Bober
tel. 602... pokaż numer
Numer ogłoszenia: 62626-S-44809
  • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
Awarat użytkownika
SDP Nieruchomości
SDP Nieruchomości
602... Pokaż numer
Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi... czytaj dalej powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.
Telefon/SMS Wyślij wiadomość